3 به همراه سه فرد چادر

چت کن
جزئیات محصول

توضیحات محصول
کلمن خط ساحلی 3 به همراه سه فرد چادر محکم، پایدار و برای تبادل آسان ساخته شده است. این چادر تونل فراهم می کند فضای کافی برای سه نفر با فضای زندگی و ذخیره سازی کافی برای مقابله با تمام کیت خود را حتی در اقامت طولانی.
حفاظت از عناصر در فضای باز با groundsheet رو به افزایش است که ترکیبی از احساس راحتی کنید با دوخته شده در groundsheet با تنفس و قابلیت تمیز کردن آسان از groundsheet تخت سنتی باقی می ماند. جریان هوا مطلوب تمرکز اصلی در این طرح با کاشی تهویه اضافی برای اطمینان از گردش هوا در سراسر چادر است. این چادر را با خواب منطقه ㎡ 4.2 منطقه ذخیره سازی مورد ㎡ 3.78 سنگ فرش سطح 26 ㎡ و سقف 140 سانتیمتر می آید.
اتاق خواب همچنین ویژگی های پلی اتیلن قوی و مقاوم در برابر. تنفس پلی استر و no-see-um مش درونی سبک و مقاوم در برابر مشکلات است. بخش قطب کوتاه است به اندازه کافی برای آنها را به راحتی به ساک بسته بندی شده است. Groundsheet برخیزنده اجازه می دهد تا هوای سرد وارد در پایه چادر و سپس هوای گرم از طریق پانل های تهویه قرار دادند.
ویژگی های دو درب بنابراین شما لازم نیست به زمین دوباره اگر وزش باد را تغییر می دهد. بهینه محل پسر-خطوط همراه لهستانی و اطراف چادر تضمین ثبات در باد بالا. Y پسر خط ارائه پشتیبانی اما فشار کمتری بر روی قطب چادر. اجازه می دهد تا در یک تبادل سریع و آسان تبادل، داخلی اتاق خواب پیش متصل است و آن در هنگام بسته بندی چادر دور باقی مانده است می تواند.
کد رنگ قطب و قطب آستین و قلاب داخلی اتاق خواب حداقل رساندن خطاها را سنگ فرش. پنجره های پی وی سی افزایش دید و اجازه می دهد نور به چادر اما حریم خصوصی زمانی که مورد نیاز را فراهم. دریچه بند ناف قدرت مناسب است باز به طوری که شما می توانید یک کابل برق را به چادر اجرا بسیاری از جیب داخلی نیز است.

پرس و جو