منبع درخت کریسمس


درخت کریسمس مدرن در آلمان آغاز شده است. در دسامبر 24 سال، آلمانی ها یک درخت چنار را در خانه گذاشتند و بیسکویت ها را بالای سر گذاشتند، که نماد پناهگاه است.

استفاده مدرن از انواع کوکی ها به جای نان مقدس، بلکه اغلب شمع های مسیحی را نیز اضافه کرد. علاوه بر این، داخلی نیز دارای برج کریسمس، ساختار مثلث چوبی، درخت کریسمس هستند بسیاری از شبکه های کوچک وجود دارد مونته مسیح، برج با تزئین شاخ و برگ سبز همیشه سبز، شمع و یک ستاره.

در قرن شانزدهم، برج های کریسمس و درختان ادن به درختان کریسمس ادغام شدند.

در قرن هجدهم، این سفارشی در مؤمنان مؤمن آلمانی محبوب شد، درخت کریسمس محبوب به قرن 19th، این کشور سنت عمیق ریشه شده است.

در اوایل قرن نوزدهم، درخت کریسمس به انگلستان گسترش یافت؛ درخت کریسمس در اواسط قرن نوزدهم، شوهر ملکه ویکتوریا، شاهزاده البرت آلمان برای تبلیغ محبوبیت.

و در اوایل قرن هفدهم میلادی مهاجران آلمانی به آمریکای شمالی، به قرن نوزدهم به طور گسترده ای محبوب هستند. در اتریش، سوئیس، لهستان و هلند نیز محبوب هستند.

به طور سنتی درخت کریسمس تا شب کریسمس احداث خواهد شد و بعد از 12 شب (6 ژانویه) برداشته خواهد شد. هر دو پیشرفت و تعویق در نظر گرفته نشده است. با این حال، درخت کریسمس فصل بهار کریسمس برای اکثر فروشگاه ها در پایان اکتبر کریسمس را تنظیم می کند.

درختان طبیعی یا مصنوعی می توانند به عنوان درختان کریسمس استفاده شوند. صنوبر، قهوه ای سفید، کوه سرد، صنوبر، کاج، کاج و سایر گونه های درختی بیشترین نوع استفاده از گونه های درخت کریسمس است.

امروز فقط تقاضای ایالات متحده برای درختان کریسمس 3300-36 میلیون درخت است، اروپا تا 5000-6000 میلیون درخت است. هر کریسمس، هزینه خرید درختان در هر کشور در میلیارد واحد است (یورو / دلار)

در بازار کریسمس در دورتموند یک درخت کریسمس بزرگ وجود دارد، درخت کریسمس آن 45 متر بلند است، البته این درخت رشد طبیعی نیست، بلکه ترکیبی از 1700 صنوبر است.

علاوه بر مربع اروپا به طور کلی یک درخت کریسمس بزرگ را ترتیب می دهد، آمریکایی ها نیز دوست دارند در مقاصد مهم ترتیب دادن درخت کریسمس در مقیاس بزرگ انجام دهند.

در چراغهای کریسمس خود تنظیم کنید، چراغهای رشته ای بیش از حد وارد نکنید، تا لامپ را بیش از بار بسوزانید. نور کریسمس تزئینی، ابتدا باید نور رشته نور را آزمایش کنید. درخت کریسمس پس از اتمام دکوراسیون، توصیه می شود که به آرامی تکان دهید که زیور آلات درخت کاملا محکم تزئین شده اند.

امروز، درخت کریسمس تبدیل به یک دکوراسیون ضروری از کریسمس، و هر کریسمس نزدیک، بسیاری از مراکز خرید، خانواده درخت کریسمس به عنوان دکوراسیون. اگر چه اندازه درخت متفاوت است، دکوراسیون درخت نیز متفاوت است، نمی دانید که هیچ چیز یافت نشد - یک چیز مشترک است: درخت یک ستاره در بالا دارد.

اما چرا باید یک ستاره وجود داشته باشد؟ این ستاره چیست؟

چرا ستاره بالای درخت کریسمس وجود دارد؟

هنگامی که عیسی متولد شد، ستاره های روشن در آسمان وجود داشت و سه کشیش و چوپان شرقی توانستند عیسی را پیدا کنند. بالا از هر درخت باید یک ستاره بزرگ داشته باشد، مانند راهنمای غرق شدن سه دکتر شرقی، ستارگان عیسی را یافتند. اما همچنین در برخی از کشورها در خارج از کشور، آداب و رسوم سنتی، تنها خانواده خداوند می توانند این ستاره امید را که حلق آویز شده اند قرار دهند، دیگر نمی توانند پیشگیرانه باشند.

این ستاره چیست؟

این ستاره "Star Bethlehem" و محل تولد عیسی نامیده می شود. ستاره بوردو، تصویر غیر معمول بیت لحم، در متیو عهد جدید عهد عتیق فصل دوم ثبت شده است. افسانه حدود دو هزار سال پیش، زمانی که عیسی در اصطبل متولد شد، ستاره ای روشن، دکترای شرقی را به دنبال یافتن عیسی متولد شد.

به همین دلیل درخت کریسمس همیشه یک ستاره دارد - اصلی کریسمس جشن تولد عیسی است!