توسعه درختان کاجبراساس گزارشات سفارشی کریسمس، اولین درخت کاج یک درخت کوچک کوچک در کنار جاده ای از شهر سفید است. در شب اول تولد عیسی مسیح و سنت جوزف به شهر سرد رفتند، بسیار خسته، ویرجین مدتی درخت به زمین افتاد، که درخت نخل کوچک، به نظر می رسید به نظر می رسد، شاخه های خود را ، به مریم مقدس برای مقاومت در برابر باد سرد باد. در اواسط شب عیسی مسیح متولد شد. در این زمان آسمان به نظر می رسد ستاره ای به ویژه روشن است، نور فوق العاده ای به نمایش گذاشته شده است، کاج کاج کریسمس به طور مستقیم درخت سرخ خرما کوچک، به دیافراگم زیبا دایره. از آن زمان، درخت کریسمس کوچک در کریسمس، آن را به موقعیت شگفت انگیز بستگی دارد.

زمان قرون وسطایی، نمایشنامه دینی محبوب در آلمان، در بازی ایده، پس از خلقت خداوند، آدم حوا وقتی بازی با پوشیده با درختان نخل سیب، نماینده "درخت زندگی" یا "دانستن خوب و شر" درخت ". بعدها، نامه زندگی در "درخت زندگی" به خانه، کاج درخت کریسمس نقل مکان کرد که نماد ورود ناجی است. با توسعه این نماد، تا قرن پانزدهم، تزئین شده درختان کاج، به یک سفارشی تبدیل شده است.

درختان کاج درخت به پادشاهی بهشت اشاره کرد. ستاره هایی که در بالای درخت قرار دارند، ستاره ای ویژه ای را نشان می دهند که انسان عاقل را به جستجوی بیت لحم برای عیسی هدایت می کند. درخت کریسمس کاج نور ستاره ها به معنی آوردن جهان به نور عیسی مسیح است. هدیه زیر درخت، هدیه خدا را از طریق تنها پسر جهان نشان می دهد: امید، عشق، شادی و صلح. بنابراین وقتی مردم کریسمس درختان کاج را تزئین می کنند.

یک افسانه در مورد منشاء درخت درختان کاج: گفته شده است که یک کشاورز یک کودک گرسنه و گرسنه را در یک شب کریسمس برفی که او شام کریسمس قهوه ای داشت، دریافت کرد و فرزند یک خیمه خدادادی بر زمین و برکت داد گفت: "سال نو، هدیه شاخه ها، درخت کریسمس کاج، ترک این زیبای Sugimura، مهربانی شما را بازپرداخت." کودک ترک کرد، کشاورز متوجه شد که شاخه های درخت به حقیقت تبدیل به یک درخت کوچک شده، او تنها درک پذیرش آنها را می داند. اصلی رسول خداست. این داستان منبع درخت کاج می شود. بعدها اطلاعات تاریخی به دست می آید، حدود 200 سال در سال، شروع به استفاده از شاخه ها به عنوان زیور آلات، به عنوان راهی برای جشن کریسمس.

درخت همیشه سبز با درختان یا درختان کاج و شمع و زیور آلات به عنوان بخشی از جشن کریسمس ساخته شده است. درخت کاج مدرن در آلمان آغاز شد. در هر دسامبر 24 هر ساله آلمانی ها یک درخت سدر (درخت باغ عدن) را در خانه می گذارند و بیسکویت ها را بر روی آن قرار می دهند، درخت کریسمس کاج، نماد پناهگاه (علامت خدای مسیحیت) است. استفاده مدرن از انواع کوکی ها به جای کوکی های مقدس، بلکه اغلب نمادی از شمع مسیح را اضافه می کند. علاوه بر این، داخلی نیز دارای یک برج کریسمس است، ساختار مثلثی چوبی است، بسیاری از شبکه های کوچک وجود دارد مجسمه مسیحی، برج با زنجیرهای همیشه سبز و برگ، شمع و یک ستاره تزئین شده است. در قرن شانزدهم، برج های کریسمس و درختان ادن به درختان کاج می پیوندند.

درختان کاج بر روی دکوراسیون درخت، جهان به نظر می رسد مشابه است. درختان کاج در درختان همیشه سبز، اغلب چهار یا پنج پا بالا درختان نخل کوچک، یا درختان کاج کوچک، کاشته شده در گلدان گل در داخل، درخت پر از شمع های رنگارنگ و یا چراغ های کوچک، و سپس انواع آویز انواع دکوراسیون و روبان، و همچنین اسباب بازی های کودکان و هدایای خانواده. پس از دکوراسیون خوب است، در گوشه اتاق نشیمن. اگر در کلیسا، سالن اجتماعات یا مکان های عمومی قرار گرفته باشد، درختان کاج نسبتا بلند هستند، اما درخت نیز می تواند تحت هدیه قرار گیرد.