درخت کریسمس در آلمان

درخت کریسمس معنی مذهبی مسیحی بسیار غنی است، آن را نمایندگی می توانید: باغ درخت مصلوب زندگی درخت جان رسولان در رکورد"سکوت" ذکر شده در دیدن خدایان درخت زندگی، درخت کریسمس هر ماه تولد به دوازده گروه میوه با اثر درمانی. تزیین درخت کریسمس و هدیه کوچک تر جشن فرخنده معنی.

منبع:

درخت کریسمس احتمالا مشتق شده از درام مذهبی قرون اولیه - 'بهشت'، که در میدان موقت نمازخانه یا شهر در اروپا برگزار می شود.

این درام می گوید داستان بشر از 'ایجاد پدربزرگ در بهشت' تا "عیسی مسیح به دنیا آمد در سرما." درخت کریسمس در مرحله وجود همیشه درخت آویزان از سیب نماد درختان بهشت شود.

به زودی، مردم شروع به سفارشی کریسمس: در خانه 'درخت بهشت' حلق آویز هدیه اما همچنین نقطه شمع جشن تولد عیسی مسیح برای دوباره تسخیر انسان بهشت.

مدرن درخت کریسمس در آلمان نشات گرفته و بعد به تدریج مورد استفاده در جهان، به عنوان جشن کریسمس در یکی از معروف ترین سنت. اغلب مردم در کریسمس قبل و بعد از همیشه سبز گیاه مانند کاج به خانه و یا خارج از منزل, دکوراسیون و تزئین شده با چراغ های کریسمس و رنگ دکوراسیون. و فرشته یا ستاره بالای درخت قرار داده است.

درخت کریسمس درخت همیشه سبز با شمع و زیور آلات که تزئین درخت شاه درخت و یا سنبه به عنوان بخشی از جشن کریسمس است. مدرن درخت کریسمس در آلمان. در دسامبر 24, آلمانی ها مرتب صنوبر (درخت باغ عدن) در خانه و بیسکویت قرار داده در آن طرف محراب (علامت کفاره مسیحی). مدرن استفاده از همه نوع از کوکی ها به جای مقدس کوکی ها اما اغلب نماد مسیح شمع را اضافه کنید. علاوه بر این، داخلی برج کریسمس نیز درخت کریسمس ساختار چوبی مثلث است، وجود دارد بسیاری از شبکه های کوچک قرار داده شده مجسمه مسیح برج تزئین با شاخه های همیشه سبز و برگ شمع و ستاره. قرن 16 برج کریسمس و درختان بهشت درختان کریسمس ادغام شد.