درخت کریسمس در آلمان ساخته شده است


درختان کریسمس مدرن در آلمان آغاز شده و بعدا به طور پیوسته در جهان، به عنوان جشن های کریسمس در یکی از معروف ترین سنت ها شناخته شده است. اغلب مردم در کریسمس قبل و بعد از گیاه همیشه سبز مانند کاج به داخل خانه و یا خارج از منزل، و تزئین شده با چراغ کریسمس و دکوراسیون رنگ. و قرار دادن یک فرشته یا ستاره در بالای درخت.

درخت کریسمس چگونه تزئین می شود؟

درخت کلی کریسمس ساخته شده از فولاد پی وی سی ورق پر پیچ فلزی استنت، درخت کریسمس کوچک ساخته شده ساخته شده از انسان ساخته شده توسط برخی از قطع چوب از پایه متصل می شود. اندازه درخت کریسمس از 5 سانتیمتر بر روی میز از دکوراسیون تا 200 سانتیمتر درخت درختی قرار دارد. در سال های اخیر محبوب تر "درخت کریسمس فیبر نوری" تا زمانی که قدرت به یک سایه متفاوت متصل شود.

چگونه درخت کریسمس دو دکوراسیون را تزئین می کند؟

اگر این اندازه بزرگتر از درخت کریسمس است، معمولا اولین بسته نرم افزاری از کل بسته نرم افزاری برای تسهیل حمل، خرید و سپس آزاد شدن است. درخت کریسمس با توجه به طول کامل شاخه ها به نظر می رسد که زنده بمانند، اما شاخه ها بیش از حد مرتب تدارک دیده اند، برای حفظ شکل کمی طبیعی بهتر است.

چگونه درخت کریسمس سه دکوراسیون را تزئین می کند؟

سپس با یک طلا و جواهر کوچک گره خورده است، بالا باید یک طلا و جواهر خیره کننده تر را انتخاب کنید، تا به لمس تا پایان اثر، معمولا استفاده می شود ستاره پنج ستاره طلایی، درخت کریسمس شما می توانید یک عروسک ظریف سانتا کلاوس قرار دهید. اگر میخواهید اضافه کنید، چراغهای کریسمس چشمک زن را به طور خودکار خاموش می کند، بلکه توجه به اینکه آیا سیم برق به اندازه کافی بلند است یا خیر، از خط سیم کشی جلوگیری شده است، هر خط نور ثابت است، به ویژه توجه کنید که آیا ولتاژ کافی است