درخت کریسمس تزئین شلوغ ترین در زمان بر شده است


درخت کریسمس ثروت اهمیت مذهبی مسیحی، می تواند نماینده: درخت در بهشت زندگی درخت صلیب مسیح، اگر پاپ در رکورد"سکوت" به ذکر خود را در چشم انداز درخت زندگی، این درخت مجموعه 12 وسیله­ی میوه درمانی هر ماه. کریسمس درخت دکوراسیون و هدایای کوچک تر جشن فرخنده معنی.

منبع:

درخت کریسمس احتمالا نشات گرفته از درام مذهبی است که در اوایل قرون وسطی "بهشت بازی'، درخت کریسمس که در میدان کلیسا یا شهر در اروپا برگزار شد.

این درام داستان انسان "در آفرينش از پدربزرگ و مادربزرگ اصلی" در بهشت تا تولد عیسی مسیح در بیت لحم می گوید. همیشه وجود داشته باشد یک درخت بزرگ با یک سیب و نمادی از بهشت بر روی صحنه.

به زودی، مردم شروع به سفارشی کریسمس: هدیه در 'درختان بهشت' در خانه آویزان و روشنایی شمع جشن تولد عیسی مسیح به اصلاح کردن بهشت برای انسان.

درخت کریسمس مدرن در آلمان درخت کریسمس سرچشمه گرفته و سپس به تدریج در جهان یکی از معروف ترین آداب و رسوم جشن کریسمس رایج شد. معمولا مردم همیشه سبز مانند درخت کاج به خانه و یا خارج از منزل در کریسمس قرار داده و آن را با چراغ های کریسمس و دکوراسیون های رنگارنگ تزئین. و فرشته ای یا یک ستاره بالای درخت قرار داده است.

درخت کریسمس درخت همیشه سبز با شمع و دکوراسیون تزئین شده است. به عنوان یکی از عناصر مهم کریسمس درخت های کریسمس مدرن در آلمان درخت کریسمس سرچشمه گرفته و سپس به تدریج در جهان یکی از معروف ترین آداب و رسوم جشن کریسمس رایج شد.

تعداد زیادی از آلمانی ها در سال 1830 به ایالات متحده مهاجرت کردند. این افراد کاتولیک و مسیحی بیشتر در نیویورک و در سراسر انگلستان پراکنده است. درخت کریسمس خود را جلب توجه و تقلید از مردم محلی و بعد درخت کریسمس در آمریکا کلیساها و خانواده ها رایج شد. درخت کریسمس در سراسر جهان به خصوص در اروپا و امریکا و استرالیا, درخت کریسمس دکوراسیون پر جنب و جوش ترین، دوست داشتنی، با کریسمس رنگارنگ خال خال شده است اما همچنین نماد شادی و امید.

منشاء درخت کریسمس افسانه ها و داستان های مختلف است. مجسم برخی از افسانه ها از رسول خدا که کمی پسر، پس از توسط یک خانواده فقیر سرگرم بودن درخت کریسمس شاخه بر روی زمین قرار داده و درخت کریسمس پر از هدیه است و برخی می گویند درخت کریسمس پناهگاه مریم درخت برف است. در واقع درخت کریسمس به این شرایط: میوه همیشه سبز، درخت کریسمس در وسط اروپا است، درخت شکل مثلثی ارائه. درختان که با این شرایط در واقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان "درخت کریسمس".