درخت کریسمس اهمیت بسیار ارزشمند مذهبی مسیحی دارد


درخت کریسمس بخشی از جشن کریسمس با شمع و زیور آلات است که درختان کاج و یا کاج را تزئین می کنند. درخت کریسمس مدرن در آلمان آغاز شد. در هر دسامبر 24، هر ساله، آلمانیها یک درخت سدر (درخت باغ عدن) را در خانه راه می انداختند و بیسکویت ها را بر روی آن آویزان کردند، که نماد پناهگاه (علامت خدای مسیحیت) است. استفاده مدرن از انواع کوکی ها به جای کوکی های مقدس، درخت کریسمس، بلکه اغلب نمادی از شمع مسیح را اضافه می کند. علاوه بر این، داخلی نیز دارای یک برج کریسمس است، ساختار مثلثی چوبی است، بسیاری از شبکه های کوچک وجود دارد مسیحی مجسمه، برج با درختان همیشه سبز، شمع و یک ستاره تزئین شده است. درخت کریسمس تا قرن 16، برج کریسمس و باغ عدن به درخت کریسمس ادغام شدند.

معنای درخت کریسمس:

در واقع، درخت کریسمس اهمیت بسیار مسیحی مذهبی بسیار غنی دارد؛ آن می تواند نماینده: باغ درخت، صلیب درخت زندگی مسیح، جان رسولان در "رکورد ساکت" ذکر شده در خدایان را ببینید درخت زندگی، کریسمس درخت این درخت برای هر 12 ماه یک بار دوازده مجموعه میوه را به وجود می آورد. دکوراسیون درخت کریسمس و هدایای کوچک، معانی مهم تر جشن.

اصل و نسب:

درخت کریسمس احتمالا از نمایشنامه مذهبی قرون وسطای قدیم - بهشت ​​تبدیل شده است که در کلیسای موقت یا میدان شهر در اروپا اتفاق می افتد.

این نمایشنامه داستان بشر را از "ایجاد پدربزرگ و مادربزرگ در بهشت" تا "عیسی مسیح متولد شده در سرما" می گوید. در صحن همیشه یک درخت حلق آویز از سیب، درخت کریسمس یک نماد بهشت ​​درخت است.

به زودی، مردم سفارشی کریسمس را آغاز کردند: در خانه «درخت بهشت» هدیه آویزان، درخت کریسمس، اما همچنین شمع را برای جشن تولد عیسی مسیح برای بهشت ​​به رسمیت شناختن انسان معرفی کرد.

درختان کریسمس مدرن در آلمان، و بعد به تدریج محبوب در جهان، به عنوان جشن های کریسمس در یکی از معروف ترین سنت است. اغلب مردم در کریسمس قبل و بعد از گیاه همیشه سبز مانند کاج در خانه و یا خارج از منزل، و تزئین شده با چراغ کریسمس و دکوراسیون رنگ. و قرار دادن یک فرشته یا ستاره در بالای درخت.