PVC درخت کریسمس با غیر قابل اشتعالPVC برای ساخت آمورف پودر سفید، درجه انشعاب نسبتا کوچک است، تراکم نسبی 1.4 و یا بیشتر، درجه حرارت انتقال شیشه ای 77 ~ 90 ℃، 170 ℃ یا بیشتر شروع به شکستن [1]، ثبات از نور و حرارت ضعیف، بالاتر از 100 ℃ یا پس از مدت زمان طولانی در معرض آفتاب، آن را تجزیه و تولید کلرید هیدروژن، و تجزیه کاتالیزوری به طور خودکار بیشتر، باعث تغییر رنگ، خواص فیزیکی و مکانیکی به سرعت در حال کاهش است، در کاربرد عملیات باید تثبیت کننده برای بهبود ثبات گرما و نور

تولید صنعتی وزن مولکولی PVC عموما در محدوده 50،000 تا 110،000 است و دارای پلییدریزی بزرگ است؛ وزن مولکولی با کاهش دمای پلیمریزاسیون افزایش می یابد؛ هیچ نقطه ذوب ثابت، 80 ~ 85 ℃ شروع به نرم کردن، 130 ℃ به حالت چسبناک، 160 ~ 180 ℃ شروع به تغییر جریان چسبناک؛ خواص مکانیکی خوب، استحکام کششی حدود 60MPa، مقاومت ضربه 5 ~ 10kJ / m2؛ خواص دی الکتریک عالی.

پی وی سی بزرگترین تولید کننده پلاستیک های عمومی و درخت کریسمس درخت PVC است که کاربرد بسیار گسترده ای دارد. به طور گسترده ای در مصالح ساختمانی، محصولات صنعتی، نیازهای روزانه، چرم کف، کاشی های کف، چرم مصنوعی، لوله، سیم و کابل، فیلم بسته بندی، بطری، مواد فوم، مواد مهر و موم، فیبر و غیره استفاده می شود.

PVC پی وی سی پلی وینیل کلراید است، انگلیسی به عنوان PVC (پلی وینیل کلرید)، مونومر وینیل کلرید (وینیل کلریدیمنومر، به عنوان VCM نامیده می شود) در پراکسید، ترکیبات آزو و دیگر آغازگر؛ PVC درخت کریسمس یا در نور، حرارت پلی مریز شده توسط پلیمریزاسیون پلیمریزاسیون رادیکال آزاد است. همو پلیمر وینیل کلرید و کوپلیمر کلرید وینیل به طور کلی به عنوان رزین وینیل کلرید اشاره شده است. مواد یک ماده غیر بلوری است. مواد پی وی سی در استفاده واقعی از تثبیت کننده های اغلب اضافه شده، روان کننده ها، مواد پردازش کمکی، رنگ ها، عوامل ضربه و سایر مواد افزودنی. با غیر قابل اشتعال، مقاومت بالا، مقاومت در برابر آب و هوا PVC درخت کریسمس و پایداری هندسی بسیار عالی. PVC دارای مقاومت قوی به اکسیدان ها، عوامل کاهش دهنده و اسیدهای قوی است. با این حال، می توان آن را به شدت اکسید شده اسید مانند اسید سولفوریک متمرکز، خوردگی اسید نیتریک اسید و با هیدروکربن های معطر، هیدروکربن های کلر در تماس با مناسبت

درخت کریسمس درخت کریسمس یک مورد ضروری برای کریسمس خانواده آمریکایی است، برای آنها هیچ درخت کریسمس PVC وجود ندارد کریسمس کریسمس نامیده می شود. در چین، قبل از کریسمس، درخت کریسمس درخت PVC، بسیاری از مردم باید وسایل تزئینی ساخته شده درخت کریسمس PVC را تهیه کنند، می خواهند که درخت اصلی PVC کریسمس برای دیدن یک درخت، به جنگل بروید، اما می توانید از درخت کریسمس مصنوعی کریسمس نیز استفاده کنید، مشترک PVC مصنوعی درخت کریسمس، ساخته شده از مواد پی وی سی، ورق پر از ورق فلزی پیچیده استنت ساخته شده از کوچکتر PVC مصنوعی درخت کریسمس برخی از خواهد شد توسط چوب قطع شده از پایه متصل شده است. اندازه 5 سانتیمتر بر روی میز از دکوراسیون، تا 200 سانتیمتری درخت تنظیم شده قرار دارد. در سال های اخیر محبوب تر "درخت کریسمس فیبر نوری PVC"، تا زمانی که قدرت به یک سایه متفاوت متصل شود.

اگر شما درخت کریسمس 6 پانچ تزئین کنید، درخت کریسمس درخت پی وی سی، شما باید در حدود 6 طناب سبک، هر یک با 100 چراغ، هر نور از ریشه شاخه به بالا، و سپس بازگشت و پیچ و تاب در اطراف شاخه ها را به آن شرکت اما همچنین در درخت برای آویزان برخی از سیب، مخروط کاج، جشنواره ابریشم قرمز، گروه آب نبات رنگی، زردآلو شیرین، بچه های دوست داشتنی و دیگر اسباب بازی ها، و همچنین جعبه هدیه کوچک وجود دارد. آرایش متوسط نورپردازی نقطه ای است که می تواند در اطراف درخت کریسمس پلاستیکی لایه بندی شود و یا از بین برود.

طلا و جواهر درخت کریسمس PVC که:

1، درخت بالا ستاره: ستاره درخت درختی در درخت کریسمس PVC در یک ستاره قرار گرفته است، مانند یک تاج زیتون درخت کریسمس PVC، با بالا از لباس درخت، پوشیدن "تاج" درخت کریسمس پی وی سی بسیار کمی Xianqi است. درخت کریسمس PVC برخی از بالای درخت نیز می تواند نور را بپوشاند، چشمک زن بسیار چشمگیر.

2، عروسک: درختان زرق و برق دار پی وی سی در شاخه های درختی که روی یک عروسک خیمه کوچک آویزان شده اند، لباس های کودکان را خالی کنید.

3، snowflakes: PVC های سبز در درخت کریسمس پس از دکوراسیون با رنگ های مختلف پوشانده شده اند، هنوز هم احساس کمتری خواهید داشت. بله، آن برفهای سفید است. در همان زمان شما می توانید برخی از برف بزرگ بر روی سقف خرید، شما می توانید از برف در احساس اتاق لذت ببرید.

4، زنگ: هر دو از زادگاه تولد مسیحی (نجات دهنده آمد) لذت زنگ از معنای لذت زنگ، بلکه توسط گروه به زنگ به طوری که مردم می توانند به خدا بازگشت طرف نمی خواهد گم شود معنای حلقه در همان زمان نیز معنای شیاطین را در اختیار دارد.

5، سیب و یاقوت: سیب یا جاد قرمز، همچنین به عنوان زیور آلات kugel شناخته شده است، به آدام گناه اصلی از میوه آورده، به عنوان حکمت میوه ادن، نه تنها نماد میوه میوه برای آوردن میوه مفید و یا خوشحال، قرمز جید به عنوان درخت در باغ برای به دست آوردن زندگی ابدی، و گاهی اوقات برای همیشه نمادی است.

6، کریسمس حلقه زرد سبز: کشورهای غربی دکوراسیون کریسمس در درب با دکوراسیون، معمولا با شاخ و برگ سبز (یا موی سرخ، سوزن کاج و غیره) و زنگ نقره ای و زنگ با نوار قرمز رنگ اصلی سبز، سفید، زرد، قرمز به نمایندگی از جشنواره های خوشحال، درخت کریسمس PVC که خواندن کریسمس شاد و یا به اختصار به عنوان x'mas.

دکوراسیون درخت کریسمس پی وی سی علاوه بر موارد فوق، بسیاری از جواهرات مهم را نیز شامل می شود، اما شامل کریسمس، قرمز، قرمز، گلوله برف و انواع نوارهای رنگی و غیره می باشد. این چیزها باعث می شود که لباس های کریسمس درختان پی وی سی زیبا تر شود و جشنواره جشنواره ثروتمندتر شود.