فرآیند تولید درخت کریسمس Pvc

طبیعت PVC چرم:

در حقیقت یک پلیمر وینیل است، ماده یک ماده غیر بلوری است. مواد پی وی سی در استفاده واقعی از تثبیت کننده های اغلب اضافه شده، روان کننده ها، مواد پردازش کمکی، رنگ ها، عوامل ضربه و سایر مواد افزودنی. با غیر قابل اشتعال، مقاومت بالا، مقاومت در برابر آب و هوا و پایداری عالی هندسی. PVC دارای مقاومت قوی به اکسیدان ها، عوامل کاهش دهنده و اسیدهای قوی است. با این حال، درخت کریسمس PVC می تواند اسید قوی تری اکسید شده مانند اسید سولفوریک متمرکز، خوردگی اسید نیتریک اسید و با هیدروکربن های آروماتیک، هیدروکربن های کلر در تماس با مناسبت ها اعمال شود.

ویژگی های PVC چرم:

به طور کلی رنگ روشن، مقاوم در برابر خوردگی، با دوام، مورد علاقه جهان امروز، بسیار محبوب است و همچنین به طور گسترده ای در مواد مصنوعی استفاده می شود.

رنگ چرم PVC و متنوع، رنگ روشن؛ عرض چرم به طور کلی در 1-20 سانتی متر است. ضخامت به طور کلی در 0.07-2MM؛ با توجه به نیاز مشتری، ممکن است الگوی متنوعی از درختان کریسمس تولید کند.

فرآیند تولید درخت کریسمس PVC:

A. فرآیند تولید برگ:

1. با توجه به نیاز مشتری، سیم کشش (به طور کلی 19-24 #)، چرم پی وی سی؛ پس از طراحی ماشین برجسته، درخت کریسمس PVC ترکیب به یک نوع تولید نیمه تمام برگ؛

2. از طریق ماشین چمن زنی به کشیدن نوار طولانی (معمولا 5.4 متر) با توجه به نیازهای تولید برش به طول مشخصی از برگ ها (برگ معمولا از 8-40CM)؛

B. تولید سیم فرآیند:

با توجه به تولید تک، سرب مطابق سیم (معمولا 5-14 #)، و سپس با توجه به تولید تک، از طریق دستگاه صاف، دستگاه صاف کردن، برش به اندازه مورد نیاز (به طور کلی 8-70CM)

C. گره خورده شده، درخت گره خورده، روند درخت درختی مرتبط:

1. با توجه به تولید تک، منجر به قطع سیم، برگ، نخ پنبه، گره خورده توسط یک بسته نرم افزاری از شاخه های ریشه؛

2. با توجه به تولید تک، منجر به اتصال یک شعبه خوب، لوله های فولادی، نخ پنبه، درخت کریسمس PVC پیوست شده توسط یک درخت به چوب درخت نیمه نهایی درختچه؛

3. با توجه به تولید تک، منجر به قطع سیم، برگ، خطوط پنبه، متصل شده از طریق یک دستگاه کراوات متصل به یک درخت درخت بالا؛

D. مونتاژ، فرآیند انباشته:

1. با توجه به تولید یک تک، گره خورده درخت، درخت بالا، درخت کریسمس PVC، و سپس در هسته لوله خوب، پلاگین لوله، و در نهایت به یک درخت به پایان رسید مونتاژ،

2. تا آنجا که ممکن است قرار دهید، به طوری که برگ ها شکل ندهند، به نظر می رسد زیبا، حیوانات وجود دارد؛ نگذارید با هم بجنگید، زیرا شمع مواد پی وی سی برای مدت زمان طولانی تغییر خواهد کرد، اگر شمع با هم، به بسته بندی، درخت مثل آن نیست.

فرآیند بسته بندی درخت کریسمس Pvc:

با توجه به الزامات، کارتن های پیش ساخته، درختان نیمه براق، پای درختان، بروشورها، و سپس بسته بندی.

برای بسته بندی درخت درخت کریسمس، بهتر است که در کنار آن تولید شود تا حداکثر مقادیر درخت بتواند عملکرد زیبایی درخت را تضمین کند. درخت کریسمس درخت کریسمس در شرایط بسته بندی کارکنان نمیتوانند درخت را به سختی بچرخانند، آن را به آرامی، محصولات نهایی، به منظور بالا بردن، پشته منظمی، تعداد قابل انطباق، آسان به نقطه.

برای کریسمس پی وی سی، این درخت کریسمس براق، سبک وزن، جمع آوری آسان، ارزان، هدیه خوبی برای کریسمس است. اگر همراه با برخی دکوراسیون، اثر بهتر است، بهتر نگاه کنید!