فرآیند تولید PVC درخت کریسمس

ساخته شده از چرم پی وی سی ساخته شده از درخت کریسمس، به نام PVC درخت کریسمس

فرآیند تولید درخت کریسمس PVC:

A. فرآیند تولید برگ:

1. با توجه به نیاز مشتری، سیم کشش (به طور کلی 19-24 #)، چرم پی وی سی؛ PVC درخت کریسمس پس از رسم ماشین برجسته، ترکیب به یک نوع تولید نیمه تمام برگ؛

2. از طریق ماشین چمن زنی به کشیدن نوار طولانی (معمولا 5.4 متر) با توجه به نیازهای تولید برش به طول مشخصی از برگ ها (برگ معمولا از 8-40CM)؛

B. تولید سیم فرآیند:

با توجه به تولید تک، سرب مطابق سیم (معمولا 5-14 #)، و سپس با توجه به تولید تک، از طریق دستگاه صاف، دستگاه صاف کردن، برش به اندازه مورد نیاز (به طور کلی 8-70CM)

C. گره خورده شده، درخت گره خورده، روند درخت درختی مرتبط:

1. با توجه به تولید تک، منجر به قطع سیم، برگ، نخ پنبه، گره خورده توسط یک بسته نرم افزاری از شاخه های ریشه؛

2. با توجه به تولید یک کریسمس درخت کریسمس PVC، یک شاخه خوب، لوله فولادی، نخ پنبه را با یک درختی که به درخت نیمی از درخت مرتبط شده بود، بست.

3. با توجه به تولید تک، منجر به قطع سیم، برگ، خطوط پنبه، متصل شده از طریق یک دستگاه کراوات متصل به یک درخت درخت بالا؛

C. گره خورده شده، درخت گره خورده، روند درخت درختی مرتبط:

1. با توجه به تولید تک، منجر به برش سیم، برگ، نخ پنبه PVC درخت کریسمس، با بسته نرم افزاری شاخه های ریشه گراخته شده؛

2. با توجه به تولید تک، منجر به اتصال یک شاخه خوب، لوله های فولادی، نخ پنبه، گره خورده توسط یک درخت مرتبط با یک درخت نیمی از درخت؛

3. با توجه به تولید تک، منجر به برش سیم، برگ، نخ پنبه PVC درخت کریسمس، با یک دستگاه کراوات متصل به یک درخت درخت بالا گره خورده است؛

فرایند بسته بندی:

با توجه به الزامات، کارتن های پیش ساخته، درختان نیمه براق، پای درختان، بروشورها، و سپس بسته بندی.

برای بسته بندی درخت کریسمس، بهتر است که در کنار یک درخت کریسمس PVC تولید شود تا حداکثر مقیاس درخت بتواند عملکرد زیبایی درخت را تضمین کند. در الزامات بسته بندی کارکنان نمی توانند درخت را به سختی فشار بیاورند، آن را به آرامی، محصولات نهایی، به منظور بالا بردن، پشته منظمی، تعداد سازگار، آسان به نقطه.

فرایند بسته بندی:

با توجه به الزامات، کارتن های پیش ساخته، درختان نیمه براق، پای درختان، بروشورها، و سپس بسته بندی.

برای بسته بندی درخت درخت کریسمس، بهتر است که در کنار آن تولید شود تا حداکثر مقادیر درخت بتواند عملکرد زیبایی درخت را تضمین کند. در شرایط بسته بندی کارکنان نمی توانند درخت را به سختی فشار بیاورند، آن را به آرامی، محصولات نهایی، به منظور بالا بردن، پشته به طور منظم، درخت کریسمس درخت پی وی سی تعداد سازگار، آسان به نقطه.

طبیعت PVC چرم:

در حقیقت یک پلیمر وینیل است، ماده یک ماده غیر بلوری است. مواد پی وی سی در استفاده واقعی از تثبیت کننده های اغلب اضافه شده، روان کننده ها، مواد پردازش کمکی، رنگ ها، عوامل ضربه و سایر مواد افزودنی. با غیر قابل اشتعال، مقاومت بالا، مقاومت در برابر آب و هوا و پایداری عالی هندسی. PVC دارای مقاومت قوی به اکسیدان ها، عوامل کاهش دهنده و اسیدهای قوی است. با این حال، این می تواند اسید قوی به اکسیداسیون مانند اسید سولفوریک متمرکز، خوردگی اسید نیتریک اسید است و با هیدروکربن های آروماتیک، هیدروکربن های کلر در PVC کریسمس در تماس با مناسبت اعمال نمی شود.

ویژگی های PVC چرم:

به طور کلی رنگ روشن، مقاوم در برابر خوردگی، با دوام، مورد علاقه جهان امروز، بسیار محبوب است و همچنین به طور گسترده ای در مواد مصنوعی استفاده می شود.