PVC درخت کریسمس رنگ زرق و برق دار


ساخته شده از چرم پی وی سی ساخته شده از درخت کریسمس، به نام PVC درخت کریسمس

طبیعت PVC چرم:

در حقیقت یک پلیمر وینیل است، ماده یک ماده غیر بلوری است. مواد پی وی سی در استفاده واقعی از تثبیت کننده های اغلب اضافه شده، روان کننده ها، مواد پردازش کمکی، رنگ ها، عوامل ضربه و سایر مواد افزودنی. با غیر قابل اشتعال، مقاومت بالا، مقاومت در برابر آب و هوا و پایداری عالی هندسی. PVC دارای مقاومت قوی به اکسیدان ها، عوامل کاهش دهنده و اسیدهای قوی است. با این حال، این می تواند اسید اکسید متمرکز مانند اسید سولفوریک متمرکز، خوردگی اسید نیتریک اسید است و با هیدروکربن های آروماتیک، هیدروکربن کلر PVC در درخت کریسمس در تماس با مناسبت اعمال نمی شود.

ویژگی های PVC چرم:

به طور کلی رنگ روشن، مقاوم در برابر خوردگی، با دوام، دنیای امروز عاشق، بسیار محبوب و همچنین به طور گسترده ای در مواد مصنوعی استفاده می شود.

رنگ چرم PVC و متنوع، رنگ روشن؛ عرض چرم به طور کلی در 1-20 سانتی متر است. ضخامت به طور کلی در 0.07-2MM؛ با توجه به نیاز مشتری، ممکن است الگوی متنوعی از درختان کریسمس تولید کند.

فرآیند تولید درخت کریسمس PVC:

A. فرآیند تولید برگ:

1. با توجه به نیاز مشتری، سیم کشش (به طور کلی 19-24 #)، چرم پی وی سی؛ پس از طراحی ماشین برجسته، ترکیب به محصولات نیمه تمام برگ؛

2. از طریق ماشین چمن زنی به کشیدن نوار طولی (معمولا 5.4 متر) با توجه به نیاز تولید به طول مشخصی از برگ ها (برگ معمولا از 8-40CM)؛

فرآیند تولید سیم مایع:

با توجه به تولید تک، سرب سیم تطبیق (معمولا 5-14 #)، و سپس با توجه به تولید تک، از طریق دستگاه صاف، دستگاه صاف کردن، برش به اندازه مورد نظر (به طور کلی 8-70CM)

C. گره خورده شده، درخت گره خورده، روند درختی متصل شده:

1. با توجه به تولید تک، منجر به برش سیم، برگ، نخ پنبه، گره خورده توسط یک بسته نرم افزاری از شاخه های ریشه؛

2. با توجه به تولید یك كریسمس كریستال یك پی وی سی، شاخه های خوب، فولادی، پنبه ای را كه با درختی كه به درخت نیمی از درخت گره خورده است متصل می كند.

3. با توجه به تولید یک PVC کریسمس درخت، منجر به برش سیم، برگ، نخ پنبه، متصل شده توسط یک دستگاه کراوات متصل به یک درخت درخت بالا؛

D. مونتاژ، روند انباشته:

1. با توجه به تولید یک تک، به گره خورده درخت، درخت بالا، و سپس در هسته لوله خوب، لوله پلاگین، و در نهایت به یک درخت به پایان رسید مونتاژ،

2. تا جایی که ممکن است قرار دهید، به طوری که برگ ها شکل ندهند، به نظر می رسد زیبا، زنده گی وجود دارد؛ با هم شسته نباشید، چون شمع سازی مواد پی وی سی برای مدت زمان طولانی تغییر خواهد کرد، اگر شمع با هم، به بسته بندی، درخت شبیه به آن نیست.

فرایند بسته بندی:

با توجه به الزامات، کارتن های پیش ساخته، درختان نیمه تمام، پای درختان، بروشورها، و سپس بسته بندی.

برای بسته بندی درخت کریسمس، بهتر است تولید، بسته بندی جانبی، به طوری که بزرگترین مقیاس می تواند عملکرد زیبایی درخت را تضمین کند. در الزامات بسته بندی PVC Christmas Tree کارکنان نمی توانند چوب را به سختی فشار بیاورند، آن را به آرامی، محصولات نهایی، نگه داشتن نشانه ها، شمارش جعبه منظمی، تعداد سازگار، آسان به نقطه.

برای کریسمس پی وی سی، این درخت کریسمس براق، سبک وزن، جمع آوری آسان، ارزان، هدیه خوبی برای کریسمس است. اگر همراه با بعضی از دکوراسیون، اثر بهتر است، نگاه بهتر نگاه کنید!