درختان کاج بلندتر می شوند


درختان کاج درختان همیشه درخت به عنوان بخشی از جشن کریسمس. از آنجا که درختان کاج همیشه سبز هستند، این درخت همیشه سبز حیات جاودانی را که مسیحیان به مسیح داده اند، نشان می دهد. درختان معکوس اشاره به بهشت است. ستاره هایی که در بالای درخت قرار دارند، ستاره ای ویژه ای را نشان می دهند که انسان عاقل را به جستجوی بیت لحم برای عیسی هدایت می کند. نور ستارگان بدین معنی است که جهان را به نور عیسی مسیح آورده است. هدیه زیر درخت، هدیه خدا را از طریق تنها پسر جهان نشان می دهد: امید، عشق، شادی و صلح.

انتخاب کاج درخت کاج از دلایل کاج: چون کریسمس در زمستان است، بنابراین درختان کاج درختان همیشه سبز استفاده می شود. از آنجا که درختان کاج همیشه سبز هستند، این درخت همیشه سبز حیات جاودانی را که مسیحیان به مسیح داده اند، نشان می دهد.

کریسمس به دلایل درخت کاج تزئین:

براساس گزارشات سفارشی کریسمس، اولین درخت کاج یک درخت کوچک کوچک در کنار جاده ای از شهر سفید است. در شب اول تولد عیسی مسیح و سنت جوزف به شهر سرد رفتند، بسیار خسته، ویرجین مدتی درختی افتاد، که درخت نخل کوچک، درخت کریسمس کاج به نظر می رسید به نظر می رسد، شاخه های خود را باز کرد، به مریم مقدس برای مقاومت در برابر باد باد سرد. در اواسط شب عیسی مسیح متولد شد. در این زمان آسمان به نظر می رسد ستاره ای به ویژه روشن است، نور فوق العاده ای را به نمایش گذاشته است، به طور مستقیم به درخت نخل کوچک، به دیافراگم زیبا دایره. از آن زمان، درخت کریسمس کوچک در کریسمس، آن را به موقعیت شگفت انگیز بستگی دارد.

زمان قرون وسطایی، نمایشنامه دینی محبوب در آلمان، در بازی ایده، پس از خلقت خداوند، آدم حوا، هنگام بازی با پوشش درختان نخل سیب، نمایانگر "درخت زندگی" یا "بد و بد" می شود درخت ". بعدها، نامه زندگی در "درخت زندگی" به خانه منتقل شد، نماد ورود ناجی. با توسعه این نماد، تا قرن پانزدهم، تزئین شده درختان کاج، به یک سفارشی تبدیل شده است.

درختان کاج درخت به پادشاهی بهشت اشاره کرد. ستاره هایی که در بالای درخت قرار دارند، ستاره ای ویژه ای را نشان می دهند که انسان عاقل را به جستجوی بیت لحم برای عیسی هدایت می کند. درخت کریسمس کاج نور ستاره ها به معنی آوردن جهان به نور عیسی مسیح است. هدیه زیر درخت، هدیه خدا را از طریق تنها پسر جهان نشان می دهد: امید، عشق، شادی و صلح. بنابراین وقتی مردم کریسمس درختان کاج را تزئین می کنند.

یک افسانه در مورد منشاء درخت درختان کاج: گفته شده است که یک کشاورز یک کودک گرسنه و گرسنه را در یک شب کریسمس برفی که او شام کریسمس قهوه ای داشت، دریافت کرد و فرزند یک خیمه خدادادی بر زمین و برکت داد گفت: "سال نو، هدیه شاخه ها، ترک این زیبای Sugimura، مهربانی شما را بازپرداخت." کودک چپ، کشاورز متوجه شد که شاخه های درخت واقعا به یک درخت کوچک تبدیل شده است، کاج درخت کریسمس او تنها درک پذیرش خود را اصلی رسول خدا است. این داستان منبع درخت کاج می شود. بعدها اطلاعات تاریخی به دست می آید، حدود 200 سال در سال، شروع به استفاده از شاخه ها به عنوان زیور آلات، به عنوان راهی برای جشن کریسمس.

درخت همیشه سبز با درختان یا درختان کاج و شمع و زیور آلات به عنوان بخشی از جشن کریسمس ساخته شده است. درخت کاج مدرن در آلمان آغاز شد. هر ساله، هر ساله، آلمانی ها هر ساله یک درخت سدر (درخت باغ عدن) را در خانه می گذارند و بیسکویت ها را روی آن می گذارند، که نماد پناهگاه (علامت خدای مسیحیت) است. استفاده مدرن از انواع کوکی ها به جای کوکی های مقدس، کاج درخت کریسمس، بلکه اغلب نمادی از شمع مسیح را اضافه می کند. علاوه بر این، داخلی نیز دارای یک برج کریسمس است، ساختار مثلثی چوبی است، بسیاری از شبکه های کوچک وجود دارد مجسمه مسیحی، برج با زنجیرهای همیشه سبز و برگ، شمع و یک ستاره تزئین شده است. در قرن شانزدهم، برج های کریسمس و درختان ادن به درختان کاج می پیوندند.

درختان کاج بر روی دکوراسیون درخت، جهان به نظر می رسد مشابه است. درختان کاج در درختان همیشه سبز، اغلب چهار یا پنج پا بالا درختان نخل کوچک، یا درختان کاج کوچک، کاشته شده در گلدان گل در داخل، درخت پر از شمع های رنگارنگ و یا چراغ های کوچک، و سپس انواع آویز انواع دکوراسیون و روبان، و همچنین اسباب بازی های کودکان و هدایای خانواده. پس از دکوراسیون خوب است، در گوشه اتاق نشیمن. درخت کریسمس کاج اگر در کلیسا، سالن اجتماعات یا مکان های عمومی قرار گیرد، درختان کاج نسبتا بلند است، اما درخت نیز می تواند تحت هدیه قرار گیرد.