درخت کاج همیشه سبز است

درخت کاج معنای نمادین درخت کریسمس از آنجا که کاج همیشه سبز است، این درخت همیشه سبز مفهوم زندگی ابدی مسیحیانی است که ایمان به مسیح دارند. درختان شاخی به بهشت ​​اشاره دارند. ستاره هایی که در بالای درخت قرار دارند، ستاره ای ویژه ای را نشان می دهند که انسان عاقل را به جستجوی بیت لحم برای عیسی هدایت می کند. نور ستارگان به معنی مسیح خداوند است که نور جهان را به ارمغان می آورد. درخت کریسمس کاج هدیه ای که در زیر درخت، پسر تنها خدا را به او نشان می دهد.

از آنجا که کاج همیشه سبز است، این درخت همیشه سبز حیات جاودانی را که مسیحیان به مسیح داده اند، نشان می دهد. درختان شاخی به بهشت ​​اشاره دارند. ستاره هایی که در بالای درخت قرار دارند، ستاره ای ویژه ای را نشان می دهند که انسان عاقل را به جستجوی بیت لحم برای عیسی هدایت می کند. نور ستارگان به معنی مسیح خداوند است که نور جهان را به ارمغان می آورد. هدیه زیر درخت، هدیه خدا را از طریق تنها پسر جهان نشان می دهد: امید، عشق، شادی و صلح.

انتخاب کاج درخت کاج از دلایل کاج: چرا که کریسمس در زمستان است، کاج درخت کریسمس، بنابراین درخت کریسمس درختان کاج درختان همیشه سبز استفاده می شود. از آنجا که کاج همیشه سبز است، این درخت همیشه سبز حیات جاودانی را که مسیحیان به مسیح داده اند، نشان می دهد.

کریسمس برای تزئین کاج درخت کاج به دلایل:

بر طبق سوابق سفارشی کریسمس، اولین درخت درخت کاج یک درخت نخل کوچک در سمت سفید شهر است. در اولین شب تولد عیسی، مریم ویران و درخت کریسمس سنت پاین یوسف به سمت شهر سرد رفت، خیلی خسته، ویرجین برای مدتی سقوط کرد درختی، که درخت نخل کوچک، به عنوان اگر مایل است راه به شاخه های خود را شروع کنید، به مریم مقدس برای مقاومت در برابر وزش باد سرد در اواسط شب عیسی مسیح متولد شد. در این زمان آسمان به نظر می رسد ستاره ای به ویژه روشن است، نور خارق العاده ای به ارمغان می آورد، کاج کاج کریسمس به طور مستقیم درخت سرخ خرما کوچک، به دیافراگم زیبا دایره. از آن زمان، درخت قهوه ای کوچک در کریسمس، موقعیت شگفت انگیزی به حساب می آمد.

زمان قرون وسطایی، نماد مذهبی محبوب در آلمان، در بازی ایده، پس از خلقت خداوند، آدم حوا، هنگامی که بازی با پوشش درختان نخل سیب، به نمایندگی از "درخت زندگی" یا "دانستن خوب و شر درخت ". بعدها، نامه زندگی در "درخت زندگی" به خانه، کاج درخت کریسمس نقل مکان کرد به عنوان نماد ورود ناجی. با توسعه این نماد، تا قرن پانزدهم، تزئین شده درختان کاج، به یک سفارشی تبدیل شده است.

درختان کاج درخت به پادشاهی بهشت ​​اشاره کرد. ستاره هایی که در بالای درخت قرار دارند، ستاره ای ویژه ای را نشان می دهند که انسان عاقل را به جستجوی بیت لحم برای عیسی هدایت می کند. نور ستارگان به معنی مسیح خداوند است که نور جهان را به ارمغان می آورد. هدیه زیر درخت، هدیه خدا را از طریق تنها پسر جهان نشان می دهد: امید، عشق، شادی و صلح. بنابراین وقتی مردم کریسمس درختان کاج را تزئین می کنند.

یک افسانه در مورد منشاء درخت درختان کاج: گفته می شود یک کشاورز یک کودک گرسنه و گرسنه را در یک شب کریسمس برفی دریافت کرده بود که او یک شام کریسمس عجیب و غریب خورده بود. کاج درخت کریسمس بر روی زمین و برکت داده شده، گفت: "هر سال هدیه پر از شاخه ها است، این روستای قهوه ای زیبا را ترک می کند، مهربانی شما را بازپرداخت می کند." کودک به سمت چپ رفت، کشاورز متوجه شد که شاخه های درخت به یک درخت کوچک تبدیل شده است، او تنها درک پذیرش آنها را می داند. اصلی رسول خدا است. این داستان منبع درخت کاج می شود. بعدها اطلاعات تاریخی به دست می آید، حدود 200 سال در سال، شروع به استفاده از شاخه ها به عنوان زیور آلات، به عنوان راهی برای جشن کریسمس.

درخت همیشه سبز با درختان یا درختان کاج و شمع و زیور آلات به عنوان بخشی از جشن کریسمس ساخته شده است. درخت کاج مدرن در آلمان آغاز شده است. در روز 24 دسامبر، آلمانی ها درختان درخت (درخت باغ عدن) را در خانه گذاشتند و بیسکویت ها را روی آن گذاشتند، که نمادی از پناهگاه (علامت خدای مسیحیت) است. استفاده مدرن از انواع کوکی ها به جای کوکی های مقدس، کاج درخت کریسمس، بلکه اغلب نماد شمع مسیح را اضافه می کند. علاوه بر این، داخلی نیز دارای یک برج کریسمس، ساختار مثلثی چوبی است، بسیاری از شبکه های کوچک وجود دارد که مجسمه مسیح، برج با زنجیرهای همیشه سبز و برگ، شمع و یک ستاره تزئین شده است. درخت کریسمس کاج در قرن شانزدهم، برج های کریسمس و درختان ادن به درختان کاج درختان ادغام شدند.

درختان کاج بر روی دکوراسیون درخت، جهان به نظر می رسد بسیار یکسان است. درختان کاج در درختان همیشه سبز، اغلب درختان نخل چهار یا پنج پا بالا، یا درختان کاج کوچک کاشته شده در گلدان گل های بزرگ در داخل، درخت پر از شمع های رنگارنگ کوچک و یا چراغ های کوچک، کاج درخت کریسمس و سپس انواع آویزان انواع دکوراسیون و روبان، و همچنین اسباب بازی های کودکان و هدایای خانواده. پس از دکوراسیون خوب است، در گوشه اتاق نشیمن. اگر در کلیسا، سالن اجتماعات یا مکان های عمومی قرار گرفته باشد، درختان کاج نسبتا بلند است، اما درخت نیز می تواند تحت هدیه قرار گیرد.