پی کریسمس درخت تزئینات مراحل


درخت کریسمس پاستوریزه استفاده از مواد PE است برگ برگ کریسمس، وفاداری و فشار از معمولی PVCPE کریسمس درخت بهتر است، با برگ های PE تولید درختان نخل نزدیک به درخت، توسط مورد علاقه مصرف کنندگان، کریسمس قرار داده شده در دکوراسیون خانه خانه و یا شرکت درب، درجه بالاتر است.

پیمانه درخت کریسمس

بالا: 2.1 متر (می توان سفارشی)

ماده: برگ پی وی سی

پای درختان: پای آهن

دکوراسیون: هیچکدام

روشنایی: (چراغ های روشنایی یا چراغ های اختیاری)

بلافاصله به کریسمس، و در حال حاضر در جاده ها در حال حاضر می توانید ببینید که بسیاری از کسب و کار تزئین شده اند PE درخت کریسمس قرار دارد، قرمز و سبز، بسیار زیبا براق، درخت کریسمس یک نماد کوچک از کریسمس نیست، که درخت کریسمس پازل دکوراسیون که چگونه برای تزئین درخت کریسمس؟ دنبال Xiaobian برای درک بعدی:

کریسمس در حال حاضر در چین نیز جشنواره های بسیار محبوب است، درخت کریسمس PE هر روز بسیاری از مغازه های کسب و کار تزئین خواهد شد درخت کریسمس استفاده می شود برای تنظیم جو، و درخت این درخت به دلیل دکوراسیون مواد مختلف، اثر متفاوت است ، اما کل مراحل تزئینی و یا تقریبا بیایید ببینید که چگونه به تزئین درخت کریسمس پی

درخت تزئینی درخت کریسمس گام اول: برای اولین بار درخت کریسمس درخت صندلی را برای رفع شاخ و برگ در قاب حیاط، به پایان رساندن هر لایه برگ برگ کریسمس، به طوری که گسترش شاخ و برگ. درخت کریسمس درخت کریسمس تزئین شده درخت درخت پی درخت گام دوم: شاخه ها و برگ در درخت کریسمس پی، این محدود نمی شود که چگونه بر اساس طرح تنظیمات آنها، روش معمول استفاده شده برای عبور بالا و پایین، و سپس یک به یک مونتاژ از شاخه ها، مراقب باشید نه شسته و رفته، کمی از موقعیت طبیعی درخت را نگه دارید. درخت کریسمس درخت تزئین شده درخت کریسمس تزئینی مرحله سه: بعد می تواند شروع به تنظیم چراغ های کریسمس، نورپردازی طرح بندی به طور متوسط نقطه است. می تواند در اطراف درخت پی و یا پیچ و تاب و به پایین راه. در نهایت، جواهرات با دقت انتخاب شده در درخت حلق آویز. به منظور اجتناب از تصویر بیش از حد پیچیده است، توصیه می شود که انتخاب کنید بیش از حد بسیاری از انواع جواهرات، می تواند یک رنگ از محصولات را انتخاب کنید، تزئین شده با درخت نخل نتایج غیر منتظره خواهد بود.

یادآوری Xiaobian: در طرح چراغ های کریسمس، رشته های بیش از حد زیادی را وارد نکنید، بهتر است از نور 300 وات فراتر نرود، یعنی چراغ های 100 وات سه رشته را نمی گیرند؛ 50 & # چراغ های W 6 رشته را وصل نکنید تا لامپ را بسوزانید علاوه بر دکوراسیون چراغ های کریسمس، درخت کریسمس PE ابتدا باید نور رشته نور را آزمایش کنید و سپس تنظیم کنید؛ و الماس رشته، آسان به قلاب ناشی از شکست لامپ نمی درخشید، طرح باید توجه خاصی را پرداخت کند. دکوراسیون دکوراسیون کریسمس پری پس از این پیشنهاد است که ما به طرز شگفت آوری جواهرات را تکان می دهیم تا ببینیم که در درخت محکم تزئین شده اند.

پری کریسمس درخت اصلی تزئین کریسمس است، تا زمانی که درخت کریسمس درخت تزئین شده با یک فضای کریسمس خوب بیرون آمد، تی دکوراسیون درخت کریسمس و بسیاری از، PE کریسمس درخت به طور خاص آنچه که، چگونه به تزئین عروسی کریسمس Xiaobian به شما اینجا برای معرفی اینجا، و ما عجله کن تا آن را امتحان کنیم.