درخت کریسمس نشان دهنده بهبود زندگی است

درختان کریسمس یکی از جشن های جشن کریسمس هستند. معمولا مردم مانند یک درخت کاج همیشه سبز را در یک خانه یا در خارج از منزل در اطراف کریسمس قرار می دهند و با چراغ های کریسمس و دکوراسیون های رنگارنگ تزئین می کنند. و یک فرشته یا یک ستاره را در بالای درخت قرار دهید. درخت همیشه سبز با شمع و دکوراسیون، به عنوان بخشی از جشن های کریسمس تزئین شده است. درخت کریسمس مدرن در آلمان آغاز شد. آلمانی ها یک درخت یخی (درخت ادن) را در روز 24 دسامبر هر سال، آدم و حوا تزانه می کنند، و درخت کریسمس را بر روی آن می گذارند، و درخت کریسمس نماد نان مقدس (علامت خدای مسیحی) است. در زمان های مدرن، استفاده از کوکی های مختلف به جای نان مقدس، اغلب همراه با یک نماد مسیح شمع. علاوه بر این، داخلی نیز با برج کریسمس مجهز شده است، ساختار مثلثی چوبی است، با بسیاری از قفسه های کوچک در مجسمه مسیح قرار گرفته است، درخت کریسمس برج با درختان همیشه سبز، شمع و یک ستاره تزئین شده است. تا قرن 16، برج کریسمس و باغ ادن به درختان کریسمس ادغام شدند.

این سفسطه در میان کلیساهای لوتری آلمان در قرن 18 میلادی محبوب بود، اما تا قرن نوزدهم میلادی این کشور محبوب نشد و تبدیل به یک سنت شدیدا ریشه دار آلمانی شد. در ابتدای قرن نوزدهم، درخت کریسمس به انگلستان گسترش یافت و همسر ملکه ویکتوریا و شاهزاده البرت آلمان در اواسط قرن نوزدهم مورد استفاده قرار گرفت. درختان کریسمس ویکتوریا با شمع ها، آب نبات های درخت کریسمس و انواع شیرینی های مختلف تزئین شده و در شاخه های با روبان و زنجیر کاغذی آویزان می شوند. در اوایل قرن 17، درخت کریسمس توسط مهاجران آلمانی به آمریکای شمالی آمد و در قرن نوزدهم محبوبیت پیدا کرد. در اتریش، سوئیس، لهستان و هلند نیز بسیار محبوب هستند. در چین و ژاپن، درخت کریسمس توسط مبلغان آمریکایی در قرن 19 و 20 معرفی شد، درخت کریسمس تزئین شده با گل های رنگارنگ.

تاریخچه درخت کریسمس

مثل کریسمس که در آداب و رسوم بت پرستان اتفاق می افتد، درختان کریسمس تاریخ دور دارند و در زمستان بسیاری از فرهنگ ها پدیده ای شایع دارند. درخت کریسمس به طور کلی به عنوان درخت کریسمس تفسیر می شود ادعاهای قبیله ای قدیم در مسیحیت حفظ شد، درخت کریسمس و درختان همیشه سبز نماد جشن تجدید حیات است.

دوره امپراتوری روم، موزاییک روم باستان (در حال حاضر تونس)، نشان دادن افسانه پیروزی از شراب یونانی هند، خداوند و باروری مردانه، دیونیسوس (دیونیسوس، دانشمندان مدرن فکر می کنم او خدای تکرار)، داشتن شاخه ای از یک درخت مخروط. فرایند مسیحی نیز می تواند در رویای صلیب شعر انگلیسی باستانی (Dream of the Rood) تأیید شود، در حالی که درخت ابزار شکنجه شکنجه عیسی است. درخت کریسمس شعر نیز شناسایی درختان خوب و شر که در پیدایش نوشته شده است.

آداب و رسوم مدرن نمیتواند به طور مستقیم آداب و رسوم بومی را ثابت کند اولین سند را می توان در قرن شانزدهم به آلمان برگرداند. Ingeborg Weber-Keler، استاد انسان شناسی اروپایی در ماربورگ، یک بروشور سالانه 1570 انجمن صنعت برمه را شناسایی کرد. استفاده از یک پیراهن سرد و سیب، آجیل، خربزه، نارگیل، بیسکویت کریسمس و گل کاغذ در خانه های اداری برای لذت بردن از بچه های اعضای انجمن صنفی که آب نبات را برای کریسمس جمع می کنند. مرجع دیگری از بازل، درخت کریسمس است که یک شاگرد سفارشی یک درخت تزئین شده با سیب و پنیر در نزدیکی شهر در سال 1597 انجام داد.

دکوراسیون درخت کریسمس به نظر می رسد در سراسر جهان شبیه است. از آنجا که کریسمس در زمستان است، درخت کریسمس در درختان همیشه سبز استفاده می شود. عمدتا یک درخت نخل کوچک یا چهار پایه بلند یا کاج کوچک است که در یک گلدان بزرگ کاشته شده، با شمع های رنگارنگ یا لامپ های روشن، درخت کریسمس و انواع دکوراسیون و روبان، و همچنین اسباب بازی های کودکان و هدیه از خانواده های آنها. پس از تزئین، آن را در گوشه اتاق نشیمن قرار دهید. اگر در کلیسا، سالن اجتماعات، یا مکان عمومی قرار گرفته باشد، درخت کریسمس نسبتا بلند، درخت کریسمس و درخت نیز می تواند تحت هدیه قرار داده شود.

با توجه به سوابق کریسمس آداب و رسوم، اولین درخت کریسمس یک درخت نخل کوچک در کنار جاده سرد شهر سفید است. در اولین شب تولد عیسی مسیحیان مقدس و سنت جوزف وقتی به شهر سفیدپوست رفتند بسیار خسته بودند و ویرجین مدتی در آن درخت بود و درخت نخل کوچک مانند یکی از طرفداران، شاخه های خود را باز کرد و باد ویرجین را باد داد. در وسط شب، درخت کریسمس عیسی مسیح متولد شد. در این زمان، یک ستاره به ویژه درخشان در آسمان ظاهر شد و یک نور فوق العاده را به طور مستقیم به داخل درخت نخل کوچک وارد کرد و به یک دیافراگم زیبا متصل شد. از آن به بعد، درختان کوچک نخل در کریسمس، جایگاه شگفت انگیزی را اشغال می کند. در مورد درخت کریسمس که در سراسر جهان محبوب است، تنها قرن نوزدهم است. در دوران قرون وسطایی، نمایشنامه های مذهبی محبوب آلمان، در باغ عدن، پس از اینکه خدا یک مرد ساخت، آدم و حوا خدای را خیانت کردند، بازی با درخت خرما با سیب پوشانده می شود، نماینده "درخت زندگی" یا "بد و بد" درخت. " بعدها، "درخت زندگی" در بازی مذهبی به خانه منتقل شد، که نماد ظهور نجات دهنده بود. با این توسعه نمادین، تا قرن 15th، تزئین درخت کریسمس، به یک سفارشی تبدیل شده است.