درخت کریسمس نشان دهنده زندگی است

درخت کریسمس همیشه سبز است و این درخت همیشه سبز مفهوم زندگی ابدی مسیحیان را به مسیح داده است. سطل زده اشاره به بهشت است. ستاره هایی که در بالای درخت قرار دارند، ستاره ای ویژه ای را نشان می دهند که انسان عاقل را به جستجوی بیت لحم برای عیسی هدایت می کند. نور ستاره ها به معنی آوردن جهان به نور عیسی مسیح است. هدیه زیر درخت، هدیه خدا از طریق تنها پسر جهان است: امید، عشق، شادی و صلح.

درختان کریسمس معمولا از درختان همیشه سبز مانند سدر، نماد زندگی برای همیشه ساخته می شوند.

درخت کریسمس یکی از عناصر مهم کریسمس است، درخت کریسمس مدرن در آلمان، و بعد به تدریج محبوب در جهان، به عنوان جشن های کریسمس در یکی از معروف ترین سنت است. به شرح زیر است: مجموعه Xiao Bian از درخت کریسمس در سبک، من امیدوارم که به شما کمک کند.

1، این درخت کریسمس بسیار زیبا است. تنه در اطراف بسیاری از فانوس های رنگارنگ پیچیده، مانند یک ستاره کوچک، در برگ های سبز بین زرق و برق دار. درخت کریسمس شاخه ها با انواع دکوراسیون آویزان می شوند.

2، فاصله، درخت کریسمس مانند یک تاج سبز. دور از درخت، درخت اصلی درخت کریسمس بسیار ضخیم است، تا دو نفر می توانند نگه داشته شوند. تنه آن پیچ و تاب است، درخت کریسمس مانند پیتون های متعدد در اطراف. درخت با زخم های بسیاری برخورد کرد، مانند جانباز زخمی.

3، خانواده من دارای شاخه های درخت کریسمس، برگ های سبز تیره در بسیاری از زیور آلات کوچک حلق آویز است. بابا نوئل، لنگ کوچک، توپ کوچک و جعبه هدیه نفیس و غیره وجود دارد. فانوس های رنگارنگ بسیاری از درخت کریسمس وجود دارد. هنگامی که بر روی قدرت مانند بسیاری از ستاره های رنگی در چشم یک چشم روشن می شود.

4، مادر من و من برای اولین بار یک درخت کریسمس را انتخاب کردیم، بلندتر از من است! سپس، ما شروع به انتخاب برخی از آویزان های زیبا برای تزئین درخت کریسمس کردیم. من یک ستاره بزرگ پنج ستاره زیبا را انتخاب کرده ام، در خارج نقره ای است که صورتی است، وسط طلایی که با انگلیسی کریسمس مبارک است، به نظر می رسد زرق و برق است؛ من یک کودک دایره طلایی را انتخاب کرده ام، چند قطعه زیر برگ های سبز، برگ های سبز در وسط دو میوه قرمز براق و گلهای قرمز زیبا وجود دارد. مادر یک دسته انگور قرمز روشن را انتخاب کرد، بالاتر از یک گلدان زرد، انگور سبز درخت کریسمس می تواند من را منعکس کند و من لبخند می زنم. ما همچنین یک آدم برفی کریسمس دوست داشتنی، طرفدار قرمز چاپ، سه قطعه سفید برف و یک جعبه ای از چراغ های رنگارنگ را انتخاب کردیم.

5، طیف گسترده ای از درختان کریسمس، درختان کاج و کایپرس طبیعی وجود دارد، درخت کریسمس مصنوعی و درخت کریسمس سفید وجود دارد. هر درخت کریسمس با مجموعه ای از زیور آلات پوشیده شده است، اما بالای هر درخت باید یک ستاره بزرگ داشته باشد، نمادی از سه برادر است که به دنبال ستاره و پیدا کردن عیسی، درخت کریسمس و تنها خانواده خانواده می تواند این امید را به ستاره حلق آویز کردن

6، برگ های درخت کریسمس سبز در تمام طول سال سبز و سبز تیره وجود دارد. برگ های طولانی دور، و سپس رشد خوشه. در نهایت، برگ ها شش شاخ، سبز و سبز تیره رشد می کنند. برگها دست را مانند لبه های ببر لمس کرد. بنابراین مردم آن را "درخت ببر" می نامند.