دکوراسیون درخت کریسمس

درخت کریسمس بخشی از جشن کریسمس با شمع و زیور آلات است که درختان کاج و کاج را تزئین می کنند. درخت کریسمس مدرن در آلمان آغاز شده است. آلمانی ها در روز 24 دسامبر، آدم و روز روز، یک درخت صنوبر (درخت باغ عدن) را مرتب کردند و بیسکویت ها را بر روی آن گذاشتند، که نماد پناهگاه (علامت خدای مسیحیت) است. استفاده مدرن از انواع کوکی ها به جای نان مقدس، بلکه اغلب شمع های مسیحی را نیز اضافه کرد. علاوه بر این، داخلی نیز دارای یک برج کریسمس است، ساختار مثلثی چوبی است، بسیاری از شبکه های کوچک وجود دارد مجسمه مسیح، برج با درختان سبز همیشه سبز، شمع درخت کریسمس و یک ستاره تزئین شده است. در قرن شانزدهم، برج های کریسمس و درختان ادن در درختان کریسمس ادغام شدند

در حال حاضر مردم بیشتر و بیشتر کریسمس هستند، بسیاری از خانواده ها دوست دارند در کریسمس شام کریسمس بخورند. علاوه بر خوردن بهتر، اما همچنین در خانه برای تزئین جو اتهام است. درخت کریسمس ساده ترین دکوراسیون کریسمس است، درخت کریسمس قبلی بسیار بزرگ است، اگر نه یک حیاط در تعامل نیست. اما در حال حاضر درخت کریسمس بزرگ، کوچک، پیچیده و انتزاعی است. حتی اگر شما عمارت نداشته باشید، درخت کریسمس می توانید یک درخت کریسمس را در خانه نگه دارید.

توصیه

زیور آلات چوبی درخت کریسمس

این درخت کریسمس از طناب زنبق وحشی، لیزر حک شده، زیبا و زیبا ساخته شده است. معمولا دارای زیور آلات زیادی هستند، اما اکثر آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد و رنگ های روشن هستند و جو های جشن می گیرند. اگر شما کمبود فضا هستید، می توانید آنها را در درخت کریسمس بزرگتر یا در پنجره ی پنجره یا در طناب جعبه هدیه به دوستان و بستگان خود آویزان کنید، درخت کریسمس آنها را غافلگیر می کند.

بعضی ها می گویند که محیط زیست ترین چیز درخت کریسمس تنها یک بار در سال است و مواد اولیه را نمی توان تجزیه کرد. اما در واقع، استفاده روزانه از درخت کریسمس وجود دارد. به عنوان مثال، این درخت کریسمس شکل پوشه توجه داشته باشید. علاوه بر اینکه بتواند روی میز روی میز قرار دهد وقتی که مبلمان، بلکه توجه داشته باشید در یادداشت بالا، برای جلوگیری از وقایع مهم فراموش شده ثبت کنید. و با پیچ سیم فلزی پیچیده شده است، اما همچنین می توانید ببینید که درخت کریسمس می تواند بسیار ظریف باشد.

با چوب، برخی از رنگ های ساده، کمی رنگ تازه نرم، درخت کریسمس و برخی از آنها بزرگ جشنواره قرمز و سبز است، این درخت چوبی آخرین از این است. رنگ های روشن را نمی توان بیان کرد، تنها می توان گفت که خلوص بالا قرمز قرمز است، سبز سبز است. وسط برخی از دور توخالی، هر کدام در داخل عروسک های چوبی وجود دارد، چه عناصر آدم برفی، بابا نوئل ah چهار گوشه ها همان هستند، مانند برج باستانی برج که حلق آویز همان برج. به طوری که تمام درخت کریسمس بلافاصله تازه کردن.

گل های کاغذی گلدار درخت کریسمس

چند چوب اول، سیم چوب درخت کریسمس به پایان رسید، ما این بچه ها را صرف نظر از اندازه، همه بسیار سخت است. اگر سایت نیاز به تغییر دارد، این بسیار راحت نیست. خوشبختانه یک درخت کریسمس با کشیدن گل وجود دارد. اصل عمل این درخت کریسمس نیز بسیار ساده است. آیا استفاده از بخشی از کاغذ چسبنده با هم، یک بار باز یک شکل لانه زنبوری است. و پس از آن یک نوبت، آن را به یک درخت کریسمس سه جانبه مخروطی شد آیا آن را مناسب نیست؟ و این معمولا ذخیره آسان است. فقط اجازه دهید آنها را به یک ورق در خط اضافه کنید. سال دوم نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد، می توان گفت که درخت کریسمس مناسب ترین و سازگار با محیط زیست آن است

درخت کریسمس بزرگ

برای خانه کمبود فضا نیست، تنها عدم فضای زمین خانواده، درخت کریسمس بزرگ در خانه یا بسیار خوب است. اگرچه مهم نیست چقدر درخت کریسمس می تواند انجام شود، اما بسیاری از آنها درختان برهنه، دکوراسیون فوق هستند اما همچنین خودشان را می فروشند. چقدر برای خرید، چطور با مشکل مواجه میشوید. اگر فردی هستید که نمیخواهد این را در نظر بگیرد، این درخت بسیار مناسب برای شماست. درخت کریسمس با انواع مختلف تزئین شده است. شما کالا را دریافت می کنید، بسته را باز کنید، فقط باید مونتاژ را انجام دهید، و سپس دکوراسیون را فقط از دوستان خوب آویزان کنید.

DIY درخت کریسمس

اگر چه می توان آن را برای دریافت محصول نهایی مورد استفاده قرار گیرد بسیار راحت است، اما این تجربه سرگرم کننده را از دست نمی دهد. اگر واقعی نیست که شما یک درخت کریسمس با ارتفاع 6 متر را بردارید، آیا یک درخت کریسمس مانند یک کارت کریسمس را می سازید؟ درخت کره یک محصول نیمه تمام است. احتمالا طرح و شکل کشیده شده است. فقط آنها را قطع کن و آنها را جمع کن. وسط این درخت کریسمس لایه های برف وجود دارد، احساس بسیار منگ، بسیار زیبا است.