درخت کریسمس چراغ با ویژگی های ضد آب

چراغ های درخت کریسمس عمدتا برای دکوراسیون جشن و دکوراسیون کریسمس استفاده می شود، دارای یک ویژگی ضد آب است و می تواند به طور مستقیم به آب باشد. ویژگی های اصلی محصول: ضد آب، حفاظت از محیط زیست، پایان دما، مقدار کمی از برق در پایان ولتاژ، درخت کریسمس با طول عمر نور، طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی، رشته سبک و می تواند به یک انواع سبک رشته مدل سازی و نوع مختلف صنایع دشوار.

رنگ قرمز، قرمز، زرد، سبز، آبی، سفید، گرم سفید، بنفش، صورتی، RGB و رنگارنگ و رنگارنگ چراغ های روشن، تغییر چشمک زن، تغییرات موجی، تغییرات مداوم، تغییرات فلش، تغییرات فلاش آهسته، آب تغییرات، تغییرات تدریجی تاریک، رنگارنگ و دیگر اشکال تغییر، بسیار زیبا است.

سری نور نور کریسمس: نوع برف ریزه، نوع ستاره پنج ستاره، نوع گل، نوع الماس، نوع دانه برنج، نوع درخت کریسمس، نوع گرد و غیره!

درخت کریسمس خط فاصله فاصله را می توان با توجه به نیاز مشتری سفارشی، فاصله خط مرسوم: 3cm.5cm.6cm.10cm.15cm.20cm.30cm و دیگر نور معمولی از

نصب نور نور درخت کریسمس آسان برای استفاده، فقط اتصال برق وصل به لامپ را در اطراف محل شما می خواهید، ارائه می خواهید برای قرار دادن شکل، درخت کریسمس با نور و پس از آن منبع قدرت را بکشید، رشته نور بلافاصله نور نور شما می خواهم اثر و می تواند ضد آب، مصرف کم انرژی، سبز و بدون آلودگی و عملی، در محیط داخلی و فضای باز آسان است، بدون سوپ گرم، دست می تواند هر لمسی، امن و قابل اعتماد، درخت کریسمس با نور نرم و درجه بالا از عملیات راحت سریع و آسان، آسان بازی مراقبت از کودکان سالخورده قابل اجرا است، محصول طراحی انسان، به طوری که شما مشکل استفاده از نصب مشکل را نجات دهد.

چراغ درخت کریسمس ویژگی ها: صرفه جویی در انرژی، زندگی طولانی، رنگارنگ، مدل سازی عالی، قدرت متنوع، نور و نرم، امن و قابل اعتماد می تواند تا ده ها تن از انتخاب نور حالت می تواند تغییرات تک رنگ، تغییر جرقه سرعت، رنگ رنگی، شیب رنگ بزرگترین مزیت درجه ضد آب IP65، درخت کریسمس با نور داخلی و خارجی در دسترس است، مانند KTV، نوار، پروژه نورپردازی شهرستان، دکوراسیون کریسمس، دکوراسیون تعطیلات.

مشخصات فنی:

رنگ سیم: مس، نقره، طلا، سیاه و سفید، رنگ، با توجه به نیاز مهمانان را انتخاب کنید.

مدل سازی: دانه ها، دانه های برف، قلب شکل، ستاره پنج نقطه ای، درخت کریسمس، درخت کریسمس با گل هشت ضلعی نور، جمجمه. با توجه به درخواست شما برای طراحی اشکال جدید.

رنگ: قرمز، زرد، آبی، سبز، سفید، گرم سفید، صورتی، بنفش، رنگ، RGB.

ولتاژ: 3V / 4.5V / 6V / 12V / 24V.، امن و قابل اعتماد قدرت را می توان پیکربندی 2A، 2AA، 3AA، 4AA، 2CR2032 باتری جعبه، همچنین می تواند 12V، درخت کریسمس با نور 24V و دیگر ترانسفورماتور پیکربندی شده است.