چراغ های درخت کریسمس جشن تشویق اضافهچراغ های درخت کریسمس و درخت شکل ترکیبی دارای قوه ابتکار، نوع جدیدی از نورپردازی دکوراسیون چشم انداز است. ظاهر شکل واقعی و زیبا، عملی. انتخاب اول برای دکوراسیون شهر روشنایی و حیاط است.

درخت کریسمس چراغ عمدتا استفاده می شود برای تعطیلات کریسمس، هالووین، سال نو، روز ولنتاین، حزب و عروسی و دکوراسیون دیگر ایده آل می تواند نصب شده در دکوراسیون اتاق نشیمن اتاق خواب راهرو راه پله، حیاط، باغ و هر مکان شما فکر می کنم از درخت کریسمس با نور برای اضافه کردن به فضای جشن و خلق و خوی رمانتیک.

بیشتر و بیشتر مردم با باد مسیح کریسمس، هزینه ناچار برای تزئین درخت کریسمس مغز. چراغ های کریسمس کریسمس درخت دکوراسیون اساسی ترین، نسبت هاي مناسب، سیم پیچ حلق آویز چراغ های درخت کریسمس درخت کریسمس مناسب جشنواره حرکت بیشتر و بیشتر زرق و برق دار را می توانید. اما کریسمس درخت چراغ های درخت کریسمس دقیقا چه بسیار، نحوه انتخاب نحوه قرار دادن آن است؟

1، انتخاب جای مناسب برای تزئین درخت کریسمس است.

شما می توانید فشار درب از طریق درگاه برای دیدن جایی که اولین چشم اغلب در خانه، که در آن نور جمع آوری شده است و این زمان ما می توانید محل درخت کریسمس وجود دارد, اما, درخت کریسمس با نور مانند لبه شومینه یا دیوار پنجره می افتد ، جای مناسب است.

2، چراغ های درخت کریسمس مناسب را انتخاب کنید.

دکوراسیون جشنواره باید اولویت شخصی خود را منعکس می کنند. اگر شما سبک سنتی را ترجیح می دهم انتخاب لامپ رشته ای با طیف گسترده ای از رنگ درخت کریسمس با نور و اگر شما مایل به صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در این سیاره را انتخاب کنید چراغ های درخت کریسمس LED صرفه جویی در انرژی.

3، آیا چراغ های چند شما نیاز دارید?

متخصص نکته: درخت کریسمس 7-پا بلند، چراغ های کوچک حداقل 500، هر 1 متر بالاتر از 100. اگر شما مانند نگاه روشن تر, شما 150 لامپ در هر پا بالا استفاده کنید. البته، همچنین عرض درخت کریسمس, درخت کریسمس با نور بزرگتر محاسبه دور درخت کریسمس بیشتر لامپ باید.

4، ابزار آماده دریافت است.

هر سال در ایالات متحده آمریکا تعداد افرادی که در تزیین درخت کریسمس مجروح شده است بیش از 15000 نفر، بنابراین برای تهیه ابزار مناسب قبل از تزئین درخت کریسمس یاد داشته باشید. به عنوان مثال، استفاده از نردبان را به جای مدفوع را به بالا بردن آن درخت کریسمس با نور استفاده سیم استاندارد و گسترش قدرت; نور لامپ در هر کریسمس درخت نیست بیش از حد می تواند حدود 500 است رشته اگر بیشتر نیاز به رشته های مختلف برای اتصال به دو شاخه تقسیم می شود.

5, چراغ های درخت کریسمس تا هنگ

چراغ های درخت کریسمس را دور درخت کریسمس پیچیده است که اول در گروه که اضافی صدا تعیین می شد. در واقع این می تواند اجتناب در دکوراسیون چراغ های درخت کریسمس هم، علاوه بر این، همچنین آسان چراغ های درخت کریسمس, یک دست پیچ، درخت کریسمس با نور خطر دام خود را به خطر می اندازند نه کثیف را درهم.

6، روش های پیچ در پیچ ساده

اول، چراغ های درخت کریسمس قدرت، طوری که در سیم پیچ زمان بصری الگوی شکل گیری از بالای درخت تزئین شده به سمت پایین می بینید.

اگر درخت کریسمس در گوشه ای قرار داده شده است، آن از یک طرف درخت به طرف دیگر، درخت کریسمس با نور در مقابل درخت کریسمس به پایین کشیده شود می تواند.

اگر درخت کریسمس مقابل پنجره شما می توانید درخت پیچ 360 درجه و چراغ عقب و جلو را مشاهده کنید.

مانند خط عمودی شیک است؟ همچنین بسیار ساده است، فقط خط زیر فاصله می شود بزرگتر, درخت کریسمس با نور مطابقت شکل درخت.

به چراغ کمی 3D، شما می توانید چراغ های درخت بین شاخه بپیچید.

در یک کلام شما لذت بردن از تعطیلات خود را.

7 تنظیم روشنایی نکات پیشرفته

A، آن به رنگ های مختلف از چراغ های درخت کریسمس با هم زیباتر است. چراغ های درخت کریسمس سفید اصلی هستند و پس از آن چراغ های درخت کریسمس تک رنگ یا چند رنگ را اضافه کنید.

ها اجازه استفاده قابل شارژ چراغ سیم چوب لباسی و ناخن به اشکال مختلف هنر چراغ های درخت کریسمس. برش قلاب بالا مفت خور و آن را به درخت کریسمس درخت با نور ستاره یا شکل دیگر با گیره پیچ سپس پیچ چراغ های درخت کریسمس و آن را در لبه قفسه کتاب یا پنجره آویزان.

ج قرار دادن چراغ های درخت کریسمس اطراف خارج از منزل. قرار دادن تنه در ابتدا و سپس آن را در پايان شاخه پیچ. پس از شب هنگام، درخت کل روشن مانند اثر پری می بینید.

8 پس از فصل برای دریافت

معمولا قبل از روز ولنتاین, برای حذف این چراغ تزئینی کریسمس درخت. تمیز کردن چراغ های درخت کریسمس از پایین شروع درخت به آرامی چراغ های درخت کریسمس به هنگ سیم پیچ، سرانجام در سال آینده برای استفاده همه منطقی در کابینه می تواند باشد.