درخت کریسمس روشن است یک جای خوب برای ایجاد فضای گرم کریسمس


چراغ های درخت کریسمس و درخت شکل هوش ترکیبی یک نوع جدید از چشم انداز روشنایی تزئینی است. مدل سازی ظاهر واقع بینانه و زیبا، عملی. محل خوبی برای ایجاد فضای گرم کریسمس است.

کریسمس درخت نور نوع جدیدی از چراغ چشم انداز شبیه سازی است. درخت کریسمس با نور حفاظت از محیط زیست، عمر طولانی و زیبا. برگ درخت برای مواد شبیه سازی، منبع نور برای چراغ ارتفاع به طور کلی 2 تا 7 متر به طور گسترده ای در میدان حیاط مربع اوقات فراغت لابی و جاهای دیگر استفاده می شود. درخت کریسمس با نور آن را ویژگی های صرفه جویی در انرژی و با دوام برای عدم چراغ چشم انداز سنتی محصولات انقلاب شبیه لامپ است.

دو. تجزیه و تحلیل:

1-قیمت نور درخت در ارتفاع لامپ قطر و تعداد برگ بر اساس (تعداد برگ و تعداد منجر ذرات لامپ همان) و رنگ لامپ (رنگ قرمز، زرد، آبی، سفید ، زرد و سبز و صورتی، درخت کریسمس با نور قرمز کمترین قیمت دنبال آبی و سفید و سبز و صورتی بالاترین) برای محاسبه اندازه نور درخت با استفاده از محیط با توجه به چراغ های درخت و تعداد چراغ طراحی. حالا ما با استفاده از ارتفاع چراغ های درخت به طور کلی محیط داخلی 70 سانتی متر - 350 سانتی متر، در فضای باز 400 cm - 700 سانتیمتر است، همچنین می تواند با توجه به نیازهای واقعی سایت سفارشی.

2-مواد توضیحات:

شاخه LED درخت ساقه اصلی برای لوله های فولادی لوله فولادی یا استیل پوست شبیه سازی برون سپاری. استفاده می شود برای جلوگیری از دمای بالای 60 درجه / درجه حرارت کم-35 درجه / UV / مواد سازگار با محیط زیست ضد پیری برگ مواد قابل انعطاف ضد پیری، منبع نور برای چراغ های درخت کریسمس هستند low-life ضد آب، به هدپ عمر طولانی.

3 کریسمس درخت لامپ ولتاژ و حفاظت سطح به شرح:

220 ولت ولتاژ ورودی، درخت منبع نور واقعی ولتاژ از 12 54 ولت (ترانسفورماتور ساخته شده است) کم مصرف می تواند استفاده از امنیت را تضمین کند. چراغ های درخت کریسمس است متفاوت از دیگر چراغ روشنایی محصولات، درخت کریسمس با ولتاژ پایین DC نور می تواند در فضای باز به دلیل آب و هوای ناشی از آسیب کاهش می یابد و سپس اضافه کردن نور در حفاظت لوله کوچک دو گرما می تواند به طور موثر جلوگیری از باد و آسیب آب.

4. نصب و راه اندازی و نگهداری دستورالعمل:

برگ و رهبری ذرات نور در هر شاخه به سمت ساخت و ساز تا زمانی که محصول خود را با توجه به اتصال حافظه ثابت درخت کریسمس با نور و سپس محور اصلی و مسئول بند ناف قدرت اتصال پلاگین می تواند متصل ثابت، قوی و مناسب. درخت کریسمس با چراغ های نگهداری از دیگر چراغ چشم انداز ساده و راحت، فقط می تواند نیاز به حذف نور رشته, نور رشته جدید نصب است.