درخت کریسمس لامپ روش سیم پیچ


بیشتر و بیشتر مردم با مسیح در طول کریسمس، نمیتوانند کمک کنند تا یک درخت کریسمس برای صرف چند مغز را ترتیب دهند. چراغ های تزئینی کریسمس ساده ترین دکوراسیون هستند، نسبت مناسب، پیچ و تاب های حلق آویز درخت درخت می تواند تعطیلات بیشتر در حال حرکت بیشتر براق. اما تعداد چراغ های درخت کریسمس در پایان، چگونگی انتخاب آن چطور است؟

1، اول این است که انتخاب محل مناسب در خانه درخت کریسمس.

شما می توانید درب را از درب فشار دهید و ببینید که جایی که جایگاه اول اغلب در خانه سقوط می کند، جایی که محل جمع آوری نور است، این بار ما می توانیم درخت کریسمس را در آن قرار دهیم، اما درخت کریسمس با نور مانند لبه شومینه یا پنجره در لبه دیوار نیز محل مناسب است.

2 نور چراغ درخت کریسمس مناسب را انتخاب کنید.

دکوراسیون جشنواره باید منافع شخصی شما را منعکس کند. اگر سبک سنتی تر را دوست دارید، انتخاب کنید از نوع رنگ های مختلف بزرگ لامپ های رشته ای استفاده کنید. درخت کریسمس با نور اگر می خواهید برای صرفه جویی در انرژی برای صرفه جویی در این سیاره، انتخاب نور صرفه جویی در صرفه جویی در LED چراغ کریسمس نور.

3، چند چراغ

نکته کارشناس: درخت کریسمس 7 فوت ارتفاع، حداقل از 500 چراغ کوچک استفاده کنید؛ هر 1 پا بلندتر 100 برابر می شود. اگر شما یک نگاه درخشان تر را دوست دارید، می توانید از 150 لامپ در هر پا استفاده کنید. البته، عرض درخت کریسمس باید شامل شود، هر چه بیشتر در هفته درخت کریسمس، لامپ های بیشتری مورد نیاز است.

4 ابزار آماده

بنابراین، هر ساله در ایالات متحده، زیرا دکوراسیون درخت کریسمس آسیب دیده به شماره اضطراری بیش از 15،000، بنابراین، در دکوراسیون قبل از درخت کریسمس به یاد داشته باشید برای آماده سازی ابزار مناسب است. مانند استفاده از نردبان های الکتریکی به جای اینکه به طور معمول برای پیدا کردن یک مدفوع به پد بالا؛ درخت کریسمس با نور استفاده از سیمی استاندارد و قدرت گسترش سیم؛ هر رشته نور لامپ کریسمس نمی تواند بیش از حد انتخاب کند، در حدود 500 برای یک رشته، اگر شما نیاز بیشتری برای تقسیم به رشته های متعدد به پلاگین متصل می شود.

5، درخت کریسمس با هم روشن می شود

درخت کریسمس در اولین چراغ های درخت کریسمس به یک توپ بسته می شود، درخت کریسمس با نور به نظر می رسد کمی بیش از حد. در حقیقت این را می توان در دکوراسیون چراغ های درخت کریسمس بین درهم و برهم با هم اجتناب کرد، علاوه بر این، راحت است که چراغ های درخت در ساعت، سیم پیچ دستی، نه ظروف سرباز یا مسافر، خطرناک بودن خود را از دست بدهند.

6، روش سیم پیچ ساده

ابتدا چراغ های درخت کریسمس را روشن کنید، به طوری که هنگامی که شما می توانید بصری برای دیدن شکل گیری الگوی، از بالای درخت به تزئین.

اگر درخت کریسمس در گوشه ای باشد، می توانید از طرف درخت درگیر در سمت دیگر، درخت کریسمس با نور در کنار درخت کریسمس به پایین تزئین شده باشد.

اگر درخت کریسمس در مقابل پنجره قرار داشته باشد، می توانید در حدود 360 درجه درخت بچرخید، قبل و بعد از دیدن نور.

مانند خطوط عمودی شیک نیز بسیار ساده است، درخت کریسمس با نور، اما فاصله بین خطوط زیر بزرگتر، به منظور مطابقت با شکل درخت.

می خواهید نور را کمی حس 3D کنید، می توانید بین شاخه های درخت درختان قرار دهید.

به طور خلاصه، جشن شما آن را دوست دارید.

7، تنظیم نور از نکات پیشرفته

الف، رنگ های مختلفی از چراغ های درخت کریسمس را با هم ترکیب می کند. چراغهای کریسمس سفید کریسمس، و سپس یک چراغ قرمز تک رنگ یا چند رنگی در بالا اضافه کنید.

ب، با یک چراغ قابل شارژ LET، آویز سیم و برخی از ناخن ها برای تولید انواع اشکال هنر چراغ درخت کریسمس. ابتدا قلاب را در بالای حلق آویز بردارید و سپس آن را به یک درخت، درخت کریسمس با ستاره نور یا شکل دیگری با انبردست بچرخانید، سپس لامپهای درخت کریسمس را بچرخانید و در نهایت آویزان در لبه قفسه کتاب یا لبه از پنجره

c، چراغ های درخت کریسمس در خارج از منزل درختان پیچیده شده است. ابتدا در اطراف تنه پیچیده شد، و سپس به انتهای شاخه ها پیچیده شد. پس از شب، می توانید کل درخت را روشن کنید، مانند اثر افسانه ای.

8، پذیرش پس از فصل

به طور کلی قبل از روز ولنتاین، به درخت کریسمس برای حذف این چراغ تزئینی. برای تمیز کردن درخت وقتی که درخت از پایین درخت، به آرامی چراغ های درخت کریسمس را به یک توپ تبدیل کنید، و در نهایت می تواند یک راه معقول برای دریافت در سالن بعدی در سال آینده و سپس استفاده کنید.