عملکرد لامپ درخت کریسمس بسیار پایدار است


بیشتر و بیشتر افراد با مسیح در طول کریسمس، نمیتوانند کمک کنند تا یک درخت کریسمس را برای بعضی از مغزها ترتیب دهند. چراغ های درخت کریسمس کریسمس ساده ترین دکوراسیون هستند، نسبت راست، پیچاندن حلق آویز درخت درخت درخت کریسمس می تواند جشنواره بیشتر در حال حرکت و بیشتر درخشان.

به یاد داشته باشید قبل از تزئین درخت کریسمس، ابزار مناسب را انتخاب کنید. مانند استفاده از نردبان های الکتریکی به جای اینکه به طور معمول برای پیدا کردن یک مدفوع به پد بالا؛ استفاده از سیم استاندارد و سیم برق هر رشته از چراغ های درخت کریسمس بر روی لامپ نمی تواند انتخاب بیش از حد، در حدود 500 برای یک رشته، درخت کریسمس با نور اگر شما نیاز بیشتری به تقسیم به رشته های متعدد به پلاگین متصل است.

درخت کریسمس با هم روشن می شود

در اولین درخت کریسمس در اولین چراغ درخت کریسمس به یک توپ بسته می شود، به نظر می رسد کمی بیش از حد. در حقیقت، این را می توان در دکوراسیون چراغ درخت کریسمس بین درهم و برهم با هم اجتناب کرد، علاوه بر این، آن است که مناسب برای گرفتن چراغ درخت در ساعت، سیم پیچ دستی، نه ظروف سرباز یا مسافر، درخت کریسمس با نور دروغ خطر ابتلا خود را .

روش ساده سیم پیچ

ابتدا چراغ های درخت کریسمس را روشن کنید، به طوری که زمانی که شما به طور مستقیم می توانید شکل الگوی را ببینید، از بالای درخت برای تزئین.

اگر درخت کریسمس در گوشه ای باشد، می توانید از طرف درخت درگیر در سمت دیگر، درخت کریسمس با نور در کنار درخت کریسمس به پایین تزئین شده باشد.

اگر درخت کریسمس در مقابل پنجره قرار داشته باشد، می توانید در حدود 360 درجه درخت بچرخید، قبل و بعد از دیدن نور.

چراغ های کریسمس درخت نیز به عنوان چراغ های LED شناخته می شود، نام انگلیسی به نام LED Strip، شکل این محصول مانند یک نوار است، به علاوه محصول اصلی LED اصلی است، بنابراین چراغ های درخت کریسمس نامیده می شود. این به طور کلی ساخته شده از دانه های لامپ، تخته مدار، درخت کریسمس با نور PVC مواد خام و غیره.

عملکرد و ویژگی های چراغ درخت کریسمس

1. نور درخت کریسمس برای وارد کردن بسته بندی چیپ دیود نور به عنوان یک منبع نور؛

2. طراحی زاویه نور زرد کریسمس زاویه بزرگتر، زاویه ناب> 120 درجه، رنگ یکنواخت، بدون لکه؛

3. انتخاب روشنایی کریسمس چراغ اختصاصی ولتاژ منبع تغذیه، طراحی مدار برای حلقه جریان ثابت، عملکرد کار بسیار پایدار است، بنابراین برای اطمینان از زندگی نرمال> 50،000 ساعت؛

4. درخت کریسمس رنگ چراغ قوه، رنگ قرمز، زرد، سبز، آبی، سفید، سفید گرم؛

5. نصب و راه اندازی روشنایی درخت کریسمس مناسب و سریع، پس از درمان یک بار تزریق ضد انعقاد، درجه ضد آب IP65، قطعات پلاستیکی موقعیت کارت نصب شده، به هیچ لوازم جانبی نیاز ندارد، درخت کریسمس با نور می تواند به طور مستقیم در سوراخ کلمه نصب و ثابت ؛

6. چراغ درخت کریسمس برای انجام پردازش درخت کریسمس سوراخ؛

7. چراغ های درخت کریسمس ممکن است رنگی و کنترل رنگ کامل برای رسیدن به پرش رنگی، گرادیان، تک رنگ، درخت کریسمس با نور پر رنگ رنگ و دیگر اثرات.