چراغ های درخت کریسمس پیراستن مهارتبیشتر و بیشتر مردم با باد مسیح کریسمس، هزینه ناچار برای تزئین درخت کریسمس مغز. چراغ های درخت کریسمس دکوراسیون اساسی ترین، درخت کریسمس با نور نسبت مناسب سیم پیچ حلق آویز چراغ های درخت کریسمس برازنده جشنواره حرکت بیشتر و بیشتر زرق و برق دار را می توانید است.

چراغ های درخت کریسمس لباس تا مهارت

کریسمس می آید، بسیاری از مردم مشغول خرید چیزهای به لباس تا درخت کریسمس که در آن چراغ های درخت کریسمس قطعا ضروری است. اما چگونه نور درخت کریسمس تزئین کند چه رنگی از درخت کریسمس در نور بهتر است نگاه?

1، قرمز، سبز، جشن طرف. قرمز گرم ما می تواند شور و شوق و امید را سنتی دکوراسیون کریسمس سبز رنگ اصلی کریسمس ایالات متحده است درخت کریسمس با نور نیز مصارف رایج ترین چیدمان رنگ است، آن را برجسته می تواند فضای جشن. بابا نوئل در روبان قرمز، قرمز زنگ با درخت کریسمس سبز قرمز ظروف با دستمال سبز حلقه های قرمز و سبز، و غیره، درخت کریسمس با نور برای ایجاد جو کریسمس گرم لوازم جانبی خوب است.

2، نماد طلا، مد. طلایی کریسمس سبک در سال های اخیر به دلیل حس قوی خود را از مد، طلا نیز تبدیل شدن به رنگ اصلی دکوراسیون کریسمس. مشخصات پایین لوکس طعم، در رنگ پر زرق و برق و الگوی گل رز نشان داده شود. و تزئین تزئینات درخت کریسمس, درخت کریسمس با نور آویز به فلش اصلی طلا اندود، طلایی برای خانه برای اضافه کردن رنگ روشن جدید.

3، سفید، نقره ای طرف خلوص. سفید و نقره رنگ آن طولانی است رنگ اصلی کریسمس در اروپا این نماد مقدس مریم خلوص، تم کریسمس رنگ است. خالص رنگ سفید مثل برف اهتزاز در هوا، غلات سقوط بر روی درخت خیابان. درخت کریسمس با نور مانند نقره و یا دوستان سبک کریسمس سفید، سعی کنید برای قرار دادن درخت کریسمس نقره در اتاق خواب در درخت تا آنجا که ممکن است با استفاده از روبان نقره ای و نقره ای زنگ. به موضوع نقره درخت کریسمس برجسته تر، نور لامپ نیز انتخاب خوبی است