کریسمس خرید گریلند راهنمای خرید

کریسمس خرید گریلند راهنمای خرید


گلدان کریسمس یک گردنبند تزئینی است که می تواند از اقلام مختلف الهام گرفته از تعطیلات تشکیل شده باشد. این برای تزئین درختان کریسمس و همچنین در داخل و خارج از خانه بسیار محبوب است. حلقه ها می توانند با استفاده از هر دو شاخه مصنوعی و طبیعی در الگوهای طراحی متفاوت ایجاد شوند. گرچه درختان در حال حاضر به عنوان دکوراسیون کریسمس رایج در نظر گرفته شده است، گلدان کریسمس ریشه در سنت های پس از برداشت از اروپا و مهاجران اولیه آمریکایی است که سفارشی را به جهان جدید آورده است. گلدوزی های کریسمس در انواع و سبک های مختلف می آیند و می توانند از ابتدا با استفاده از آیتم هایی که کریسمس را نشان می دهند، مانند شاخه های همیشه سبز و انواع توت ها ساخته شود. بعضی از گلدانها دارای چراغ هستند، در حالی که دیگران دارای مهره یا فلاقی هستند که به نظر میرسد برف. این راهنمای به بررسی نحوه تزئینات کریسمس کریسمس تبدیل شده به آیتم های تزئینی محبوب، استفاده های مختلف برای تزئین گل های تزئینی، انواع مختلف گل سرخ های کریسمس که می توان آنها را خریداری و ساخته شده، و چگونگی پیدا کردن کریسمس کریسمس آنلاین با استفاده از http: //www.hanyin-christmastree. com / .

Christmas garland

تاریخچه گرینلند کریسمس

سنت هری کریسمس کریسمس به اروپایی های اولیه تبدیل شده است که با هم طناب سرامیک را به عنوان راهی برای پول اضافی پس از برداشت سقوط، زمانی که چیز دیگری بود، انجام داد. در طی این دوره بیکاری بین برداشت و کریسمس، کارگران به جنگل میرفتند و برای ساختن گلبرگها با هم جمع می کردند. شاخه های کاج، صنوبر و شاخه سدر اغلب محبوب ترین آیتم هایی بودند که مردم برای تزئین گلدان استفاده می کردند، اما ذرت، نارنجی، قارچ و میوه های خشک نیز محبوب بودند.

خانواده ها اغلب در اطراف نور شومینه در شبانه ها جمع شده بودند تا اقلامی را که در طول روز به طنابهای طناب زده جمع کرده بودند، پیچیده کنند، که می توانست تا یک شب در حدود 20 تا 40 متر باشد. از آنجا که گل سرخ ها درست بعد از فصل برداشت، درست قبل از فصل تعطیلات ساخته شده بودند، گلدان ها به عنوان نشانه ای از آغاز فصل کریسمس تبدیل شدند.

در اوایل دهه 1900، درختان طبیعی در جنگل ها و حومه ها کمتر شد. مردم شروع به چرخش به سمت آیتم های مصنوعی پلاستیکی برای ساختن گلدان های خود کردند. به دلیل فقدان آیتم های طبیعی، در آن زمان پلاستیک همیشه سبز و هولکی محبوب شد. در نهایت، ابریشم برای ایجاد گل و سبز استفاده شد و این به زودی تبدیل به مواردی شد که معمولا برای ساختن گلدانها به دلیل ظاهری واقعی آنها استفاده می شد. در دهه 1960، وینیل و پی وی سی به دلیل هزینه های تولید پایین و ظاهری واقعی، مورد استفاده قرار گرفتند.


استفاده های مختلف برای گارلند

زیور آلات کریسمس رایجترین عنصر تزئینی کریسمس در خارج از درخت کریسمس هستند. امروزه صدای جیرلند، رسیدن فصل تعطیلات را بسیار شبیه به صدها سال می داند. گرینلند ها از زمانی که برای ایجاد یک محیط تعطیلات گرم در خانه استفاده می شود بسیار متفاوت است.

حوزه

استفاده کنید

درخت کریسمس

اغلب به طناب اطراف درخت کریسمس استفاده می شود؛ می توان از اقلام مختلف مانند پاپ کورن، حلزون صدف و یا چراغ ساخته شده است؛ ظاهر جشن را ایجاد می کند

غواصی

معمولا در اطراف صنوبر پیچیده شده و یا در خارج از آن برای اثر تزئینی آویزان است. دکورهای جشن را در طبقه اصلی به طبقه بالا لینک کنید پله ها را روشن می کند

اجاق

در اطراف جلوی شوم قرار گرفته؛ فضای طبيعی طبيعی طبيعی را به خانه می دهد

مانتو

در امتداد بالای گوشته شومینه یا جلوی آن قرار می گیرد. شومینه را با دکور طبیعی و جشن مشخص می کند درخواست تجدید نظر از شعله های آتش را افزایش می دهد

بیرون از خانه

می توان بر روی حیاط و دیوار آویزان به چراغ کریسمس لهجه؛ می تواند در درختان و بوته ها ایجاد احساس تعطیلات

دروازه ها

در اطراف درب ها و درهای که عمق روحیه را تمرکز می دهد، تر و تمیز بسیار عالی را فراهم می کند. به راحتی در هنگام حرکت از یک اتاق به بعد متوجه می شوید

اره کریسمس کریسمس از مواد مختلفی ساخته شده است که متناسب با هر یک از مناطق موجود در جدول بالا باشد. مواد انتخاب شده باید رنگ و مواد در منطقه را تکمیل کنند.


انواع گریلند کریسمس

گریلندس ها در طراحی های مختلف با توجه به نیازهای مختلف در هنگام تزئین برای فصل کریسمس می آیند. گردنبند کریسمس معمولا در طول حدود 9 فوت با قطرهای معمولی بین 6 تا 8 اینچ فروخته می شود. گران قیمت با قیمت عالی می تواند تا 10 تا 20 اینچ باشد، اما گران تر نازک تر برای اکثر نیازهای تزئینی، مانند تر و تمیز کردن در اطراف درب ها و پرده ها، مناسب تر است.


گریلندس قبل از لیت

گل میخک های روشن دارای چراغ های کوچک هستند که در مواد اصلی طناب نخ ریسی درهم تنیده شده اند تا دکور بسیار منحصر به فرد و جذاب را ارائه دهند. چراغ ها می توانند روشن، رنگی، LED، یا چند رنگ باشند بسته به میل فرد. گلدان کریسمس قبل از روشن، برای قرار دادن در سایبان شومینه، درخت کریسمس و در نرده های پله بسیار محبوب است.

کاج سنتی

درختان کاج گلدوزی معمولی و چند منظوره است که می تواند در هر شرایط تزئینی مورد استفاده قرار گیرد. درختان کاج بیشتر شبیه اقلام اصلی طبیعی است که در جنگل ها جمع آوری شده اند تا صدها سال پیش تولید ارل ها. این باعث می شود که تقاضای بسیار سنتی با نقوش عتیقه ای و کلاسیک مطابقت داشته باشد. تزئینات کاج را می توان قبل از روشن شدن یا می توان با انواع دیگر گلدان ها ترکیب کرد تا جلوه های مختلفی ایجاد شود. آنها معمولا در تمام زمینه های خانه برای دکوراسیون استفاده می شود.

حلزون صدف دار

گلدان های باریک در ابعاد و اشکال مختلف و در رنگ های مختلف بسته به نوع دانه های مورد استفاده قرار می گیرند. کریستال اکریلیک و دانه های شیشه ای لهجه های تعطیلات معروف در رنگ های مختلف هستند و می توانند با انواع دیگر گلدان ها همکاری کنند تا اثر منحصر به فرد ایجاد کنند. جرلدس Beaded اغلب به عنوان یک لهجه بر روی نرده ها و در اطراف دروازه ها استفاده می شود، اما می تواند در تمام زمینه های دکوراسیون به خصوص در ترکیب با سایر انواع گل سرخ استفاده شود.

گریلند بری

ارلن های بریلی نوع بسیار جوراب بافی هستند که می توان آنها را به تنهایی و یا با انواع دیگر ترکیب کرد تا آنها را له کنی. با توجه به درخواست تجدید نظر سنتی، اغلب با اره های چوب کاج استفاده می شود. توت یکی از محصولاتی بود که مردم از جنگل خریدند تا صدها سال پیش ساخته شود. آنها اجازه می دهند که توت ها خشک و سخت شوند و سپس آنها را همراه با انگور ها برای ساختن طناب های پر زرق و برق زیبا استفاده کنند. امروزه انواع توت ها مصنوعی هستند و در بسیاری از رنگ ها و الگوهای مختلف می آیند. توت های مصنوعی از مزیت ظاهر شدن آن به عنوان اینکه آنها فقط برداشت می شوند، بر خلاف توت های طبیعی که باید خشک شوند. ارغوانی برنج در همه جا در منزل مفید است اما در مناطقی که نیاز به لمس ظریفتر از قبیل آشپزخانه و حمام دارند، درخشش بیشتری داشته باشید.

حلزون های حلزونی

جرلدس پنبه ای یکی از جالب ترین جلبک ها با مواد سایه دار آن است که تاثیر یخ را شبیه سازی می کند. درختان کریسمس اغلب در درختان کریسمس استفاده می شود که در اطراف درخت آویزان شده است، اما همچنین بر روی نرده ها که در آن ویژگی های درخشان آن اثر خیره کننده ای ایجاد می کند، بسیار محبوب است. جرنزلهای رنگی در بسیاری از سبک ها و رنگ های مختلف به کار برده می شود.

حلقه گل

گیاهان گلدار شبیه به درختان کاج هستند اما در یک ماده مصنوعی شبیه برف پوشیده شده اند. گلهای شاخه گلدار مخصوصا جذاب هستند، زمانی که دکوراتور می خواهد جلوه ای از یک کریسمس برفی را به نمایش بگذارد، و گلدان سنتی سنتی مخلوط با گلوله های برفی، فقط این تجدید نظر را ایجاد می کند. جرلدس Flocked معمولا در یک گوشته شومینه یا سرامیک، و یا در هر جایی که ممکن است جوراب کاج سنتی قرار می گیرد.

چگونه برای خرید حلقه گل های کریسمس :

هنگام جستجو برای هدایا کریسمس برای خرید آنلاین، بهترین راه برای پیدا کردن محصول شما به دنبال آن است با استفاده از ابزار جستجوی قدرتمند موجود در http://www.hanyin-christmastree.com . به سادگی به صفحه اصلی وبسایت بروید و یک عبارت جستجو مانند گل سرخ کریسمس را در جعبه جستجو وارد کنید. این نتایج تعدادی از نتایج حراج را که دارای سبک های گوناگون و انواع مختلفی است که مربوط به کریسمس هستند را نشان می دهد. شما می توانید جستجو خود را با انتخاب دسته های مختلف که جستجوی خود را با توجه به جنبه های خاص تر مورد نظر شما محدود می کنند، جستجو کنید. اگر نتایج جستجو هنوز هم خیلی گسترده باشد، می توانید کلمات کلیدی خاصی را که رنگ آن را مشخص کرده اید یا بخواهید روشن یا انواع گلیم را خاموش نکنید. هنگامی که شما تصمیم گرفتید گلدان دقیق مورد علاقه خود را داشته باشید، قدم بعدی این است که فروشنده را تأیید کنید.

شایسته XU

QUZHOU WINGA هدیه CO.، LTD.

نه 62-2، HEHUA TANG، VACHE MACHE، خیابان حسن، JIANGSHAN، ZHEJIANG، CHINA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILE (WECHAT): + 86-13454046919

تماس آنلاین:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

نتیجه

گردنبند کریسمس یکی از رایج ترین اقلام تزئینی است که با کریسمس همراه است، تقریبا همانند درخت کریسمس. در قرن های پیشین، گورستان ها توسط کارگران مزرعه ای پس از برداشت با استفاده از اقلام طبیعی که از جنگل ها و حومه ها جمع آوری شده بودند تولید می شد. اره های کریسمس کریسمس به طول طناب تا 40 متری ساخته شده و می توانند در اطراف پست های نور و درختان به طور یکسان برای ایجاد یک فضای جشن در داخل شهر قرار گیرند. امروز، گل سرخ های کریسمس به همین ترتیب شروع فصل تعطیلات را با ارائه همان روح تزئینی که برای صدها سال انجام می دهند، نشان می دهد. بسیاری از مواد مورد استفاده برای ساخت گل میخ کریسمس، از تاول زدن به انواع توت ها. دکوراتورها می توانند هر گونه گل سرخ با انواع رنگ ها و اندازه ها را با جستجو در http://www.hanyin-christmastree.com پیدا کنند . ما می توانیم سریع و آسان برای پیدا کردن گل سرخ کریسمس که لمس خاص به دکوراسیون کریسمس هر کس را.