درخت کریسمس ملاقه

درخت کریسمس ملاقه
چت کن
جزئیات محصول

درخت کریسمس ملاقه

Frosted Pine Christmas Tree.jpg


بررسی اجمالی:

◆ اندازه و رنگ های مختلف موجود است.

◆ کل 1318 راهنمایی

◆ کاج کاشی و پی وی سی با برف مات شده است

◆ شاخه های لولا برای مونتاژ سریع و آسان

◆ فقط برای استفاده در محیط داخلی طراحی شده است

درخت، پایه فلزی گنجانده شده است


بخش تفصیلی برای کاج ماته کریسمس :


Frosted Pine Christmas Tree.jpg


شرح:

درخت کریسمس چوب کاج زیبا را به خانه خود اضافه کنید. این ورزش فراوانی از راهنمایی است. این ساخت و ساز آسان با ساخت شاخه شاخه، این شاخه های محکم درخت به راحتی از دکوراسیون کریسمس پشتیبانی می کند. طراحی فضای ذخیره سازی این سبک برف را دوست دارم. اما نگران نباشید، هنوز هم در هر اتاق جذب زیادی می شود. قفسه فلزی محکم شامل است. این درخت مصنوعی برای سال های آینده طراحی شده است.

 

مشخصات برای درخت 7.5 فوت:
شکل: کامل
عرض پایه: 49 اینچ
قطر پایه: 22 اینچ
تعداد نکات: 1318

 

فراموش نکنید!

نگران نباشید، در بالای صفحه شروع کنید و در یک حرکت مارپیچی در درخت کار کنید. برای بهترین نتایج، شما می خواهید از داخل شروع و کار کردن، اطمینان حاصل کنید که به لمس هر شعبه، موقعیت آنها را به بالا و پایین در روش های مختلف، بررسی برای هر فضای باز در زمانی که شما بروید.

همانطور که راه خود را پایین می آورید، حرکت مارپیچی اطمینان حاصل خواهد کرد که شما شکاف نخواهید داشت. و با لمس کردن هر شاخه، نگاه طبیعی و مطلوب را خواهید دید.

لطفا توجه داشته باشید که بسیاری از درختان ما با یک کلاه پلاستیکی در انتهای قطب حمل می شود که باید قبل از مونتاژ برداشته شود.

جدید و منحصر به فرد Hayneedle: یقه درخت! در این سال، به جای یک دامن درخت، یک یقه ی شیک و زیبا را بپوشانید. ایده آل برای درخت، قطر 22 اینچ یا کمتر را برای همراهی کامل به درخت خود می دهد.پرسش و پاسخ:

س: "چگونه آن را جمع آوری؟" A: این درخت شامل یک پایه، بخش پایین، بخش متوسط ​​(دو بخش) و بخش بالا است. شاخه های درخت قبلا به بخش های درخت متصل شده اند. اول، پایه را جمع کنید و سپس قسمت پایین را به پایه وصل کنید. بخش میانی را به قسمت پایین اضافه کنید، سپس بخش بالا را به بخش وسط متصل کنید. هنگامی که تمام بخش ها جمع شده اند، باید برگ های درخت را به جهت مختلف باز کنید.

س: "شاخه های شاخک چیست؟ چند بخش برای ساخت درخت؟" A: این درخت در چهار بخش قرار دارد. این بخش ها دارای شاخه های متصل در لولاها هستند. این لولا ها اجازه می دهد که شاخه ها برای ذخیره سازی آسان تر به داخل درختان بپوشند.

س: "این درخت کجاست؟" A: این درخت کریسمس در چین ساخته شده است.

س: "حداکثر عرض درخت چیست؟" A: عرض 7.5ft 49 اینچ است.

س: "مشکل در جمع آوری درخت من دارم. قطب در پایین به پایه نمی آید." A: کلاه پلاستیکی در پایین قطب برای اهداف حمل و نقل است و باید قبل از مونتاژ برداشته شود.تماس با ما:

10419_LOGO (12-21-13-58-17) .png

شایسته XU

QUZHOU WINGA هدیه CO.، LTD.

نه 62-2، HEHUA TANG، VACHE MACHE، خیابان حسن، JIANGSHAN، ZHEJIANG، CHINA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILE (WECHAT): + 86-13454046919

تماس آنلاین:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

درخت کریسمس ملاقه

پرس و جو