100٪ PE درخت کریسمس

چت کن
جزئیات محصول

شرح

با الهام از درختان سرسبزی سرسبز، درخت چوبه دار جنگل لیک جنگل ™ به جذابیت تعطیلات اضافه می کند. با تکنولوژی منحصر به فرد Snap Tree ™، مونتاژ درخت کریسمس شما یک نسیم است. به سادگی روی پای راست بچرخانید، آن را بچرخانید، بقیه را به هم وصل کنید، و راه اندازی کامل است. یک پایه ساخته شده در نورد به شما اجازه می دهد تا مکان مناسب برای درخت خود را با سهولت پیدا کنید. پس از تعطیلات، به راحتی درخت را روی پایه خود نگه دارید و آن را با کیسه ذخیره سازی سفارشی درست کنید.

با توجه به 80٪ از شاخ و برگ های تولید شده از سوزن های Real Feel ™، درختان چوب جنگلی Lake Forest یکی از درختان واقع گرایانه ما است که باعث می شود آن را به عنوان قدم های بی انتها برای تمام جشن های تعطیلات خود باشد. شکل کامل آن و رنگ سبز زیبا یک پس زمینه بزرگ برای زیور آلات محسوب می شود. درخت جنگل یخچال نیز دارای سیستم نورپردازی مناسب Quick Set ™ است که شامل تمام رشته های نور درون تنه درخت است. اتصالات نور به صورت خودکار در هنگام تنظیم تنظیم می شوند، بنابراین تنها یک پلاگین تنها چیزی است که شما باید درخت خود را روشن کنید.

علاوه بر گزینه روشنایی Clear Clear، دریاچه جنگل زیبا، رنگ LED تغییر رنگ ما را ارائه می دهد. این گزینه 4 گزینه نورپردازی را در یک درخت به کار می برد: 1) چراغ های LED روشن، 2) چراغ های LED چند رنگی، 3) متناوب از روشن به چند، و 4) خاموش. پیشرفت این است که همان چراغ لامپ LED از یک نور روشن به یک نور رنگی (زرد، قرمز، آبی یا سبز) تغییر می کند به طوری که تمام چراغ های درختی درخشان و روشن می شوند.

ویژگی های کلیدی

همه مدل ها:

فن آوری منحصر به فرد Snap Tree ™ برای راه اندازی آسان و ذخیره سازی

ورق فولادی 5 ساله و گارانتی سبک 2 ساله. بیشتر بدانید

بیش از 80٪ Real-Feel ™ PE سوزن برای رئالیسم همراه با سوزن PVC برای پر شدن

ضربه محکم و ناگهانی درخت ™ نورد ایستاده با کاستورهای قفل

همراه با کیسه ذخیره سازی به صورت مستقیم؛ فروشگاه های درختی در ایستگاه خود

شکل کامل کلاسیک و ظاهر واقعی

مواد مقاوم در برابر شعله

مدل های پیش از لیت:

فن آوری سریع ™ متصل تمام رشته های نور داخل تنه درخت است

با چراغ های LED روشن یا تغییر رنگ در دسترس است

شامل پانل روشن / خاموش پدال برای مدل های سبک روشن و کنترل کننده سیم برق برای مدل های LED می باشد

چراغ مورد تایید UL®-Worried-Free ™

چراغ های حرفه ای برای پنهان کردن سیم ها به کار می روند

اگر یک لامپ سوخته، بقیه چراغ ها روشن می شوند

لامپ های اضافی و فیوزهای گنجانده شده است

پرس و جو